Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу».

Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), щоб заохотити людей вибирати велосипед як транспорт у місті.

«Усе більше людей в Україні їздять велосипедом на роботу, бо це заощаджує час, гроші та здоров’я. Лише в Києві кількість користувачів велосипеда зросла на 40% за минулий рік. Міста, де велосипед є безпечним і зручним транспортом, виграють економічно і є комфортними для людей. Проте за останні три роки в Києві не розпочали будівництво жодного нового повноцінного веломаршруту. Сьогодні ми запускаємо в соцмережах флешмоб #ДеНашіВелодоріжки і запрошуємо всіх, хто хоче їздити велосипедом у місті, поставити це запитання у відеозверненні до мера Києва Віталія Кличка», – заявили в U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Учасники та учасниці флешмобу «Велосипедом на роботу» зустрілись на Майдані Незалежності на сніданок з кавою і круасанами, фотозоною, конкурсами на найкращий діловий лук і найбільшу корпоративну велоколону. У конкурсі Best Corporate Team взяли участь понад 12 компаній та установ. Перші три місця в конкурсі Best Corporate Team виграли КП Київтеплоенерго, мережа Ланет і DHL Express. Зірковою ведучою флешмобу була українська телеведуча Марися Горобець.

Смачний сніданок для учасників флешмобу забезпечує мережа гіпермаркетів Ашан. Генеральним партнером події стала юридична фірма EVERLEGAL, партнерами події є логістична компанія Делівері. Доставка вантажу і кафе DRUZI.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб. U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

У вихідний день на вулицях Києва стало на 15% більше велосипедистів за рік. Такі результати підрахунку велосипедистів навесні 2019 року, який провела U-Cycle (ГО «Асоціація

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

У 2018 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») створила платформу юридичної допомоги постраждалим у вело-ДТП. Платформа юридичної допомоги зв’язує між собою юристів і людей, які