Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу».

Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), щоб заохотити людей вибирати велосипед як транспорт у місті.

«Усе більше людей в Україні їздять велосипедом на роботу, бо це заощаджує час, гроші та здоров’я. Лише в Києві кількість користувачів велосипеда зросла на 40% за минулий рік. Міста, де велосипед є безпечним і зручним транспортом, виграють економічно і є комфортними для людей. Проте за останні три роки в Києві не розпочали будівництво жодного нового повноцінного веломаршруту. Сьогодні ми запускаємо в соцмережах флешмоб #ДеНашіВелодоріжки і запрошуємо всіх, хто хоче їздити велосипедом у місті, поставити це запитання у відеозверненні до мера Києва Віталія Кличка», – заявили в U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Учасники та учасниці флешмобу «Велосипедом на роботу» зустрілись на Майдані Незалежності на сніданок з кавою і круасанами, фотозоною, конкурсами на найкращий діловий лук і найбільшу корпоративну велоколону. У конкурсі Best Corporate Team взяли участь понад 12 компаній та установ. Перші три місця в конкурсі Best Corporate Team виграли КП Київтеплоенерго, мережа Ланет і DHL Express. Зірковою ведучою флешмобу була українська телеведуча Марися Горобець.

Смачний сніданок для учасників флешмобу забезпечує мережа гіпермаркетів Ашан. Генеральним партнером події стала юридична фірма EVERLEGAL, партнерами події є логістична компанія Делівері. Доставка вантажу і кафе DRUZI.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб. U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта