У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але створили нові бренд та айдентику.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine. Місія U-Cycle — покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах, просуваючи велосипед як безпечний зручний транспорт.

Ви знаєте нас як організаторів флешмобу Велосипедом на роботу, Велопараду дівчат і Велошколи з безпеки руху, які ми влаштовуємо в Києві багато років поспіль. Можливо, ми бачились на велоточках під час міських фестивалів у Києві або на велофестивалях у містах на Сході. А може на зустрічах #КрутиПедаліКиїв у київських кав’ярнях чи тренінгах про адвокацію велоінфраструктури та велоаудит у нашому офісі.

Ми виросли зі своєї назви. Географія наших проектів постійно розширюється, а наша діяльність вже давно вийшла за межі Києва. Ми працюємо з різними містами України, та що там — навіть громадами! Починаючи з 2013 року, допомогли розробити велоконцепції Українки, Білої Церкви, Чернівців, Харкова, Донецька, Євпаторії, Миколаєва, Полтави, Вишгорода, Броварів, Миргорода, Кривого Рогу, Києва та інших міст України. З 2014 року робимо підрахунок велосипедистів у Києві та допомагаємо збирати унікальну статистику іншим містам. А в 2018 році розробляли велоконцепції в громадах і вперше запустили там кампанію Велосипедом до школи та Європейський тиждень мобільності. Дев’ять років ми робили конкурс для роботодавців Києва Велопрацедавець року, а в 2019 році він поширюється на інші міста України.

Ми давно займаємось національною роботою на рівні всієї України. Добиваємось bike-friendly законодавства (усі ці дивні, але такі важливі для зручних доріг абревіатури — ДБН, ДСТУ, ПДР). Уже 10 років робимо Veloforum, де обмінюємось знаннями і практиками про розвиток велосипедної інфраструктури в країні та світі. Разом з Українською велосипедною мережею адвокатували зниження швидкості на дорогах наших міст до безпечних 50 км/год і підтримку велоруху в Національній транспортній стратегії 2030.

Описовий та фінансовий звіт організації за 2018 рік доступний онлайн у розділі Звіти та статут.

У суботу, 6 квітня, щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») переобрали голову і раду організації.

Нагадаємо, нещодавно також змінився формат підтримки організації. Відтепер ви можете долучитись до нас як асоційований член (Друг) або дійсний член: http://bit.ly/avk_membership

Події U-Cycle (ГО Асоціація велосипедистів Києва) у квітні:

14 квітня – Весняна велошкола з безпеки руху

19 квітня – флешмоб Велосипедом на роботу

19-20 квітня – Воркшоп з підготовки велосипедних кампаній

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта