Асоціація велосипедистів Києва оголошує збір комерційних пропозицій на проведення трьох одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту задля промоції членства та волонтерства в організаціях громадянського суспільства.

Громадська організація «Асоціація Велосипедистів Києва» в межах Програми підтримки організаційного розвитку для організацій-партнерів Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Пакт Інк. в Україні приймає комерційні пропозиції на проведення воркшопів та менторську підтримку команди волонтерів та членів організації при створенні ними власного відеоконтенту.

Волонтери Асоціації велосипедистів Києва на веловиставці. Фото: АВК

 

 • Загальна інформація

 

Предмет збору пропозицій Надання послуг з проведення 3 одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту та менторського супроводу команди волонтерів та членів ГО  “Асоціація Велосипедистів Києва”
Мета Вибір постачальника для надання послуг з проведення 3 одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту та менторського супроводу команди волонтерів та членів ГО  “Асоціація Велосипедистів Києва”
Бюджет замовлення Максимальна сума пропозиції: 12 000 гривень
Валюта розрахунку Українська Гривня
Вимоги до юридичного статусу постачальника послуг Участь у конкурсі можуть брати фізичні особи–підприємці (ФОП).  

До заявки додається документ, що підтверджує право займатися діяльністю відповідною до предмету послуг – КВЕД 59.11

Визначення переможців Відбудеться після оцінки пропозицій відповідно до критеріїв, які зазначені у розділі № “5. Критерії відбору Комерційних пропозицій”, але не пізніше 13 березня 2019 р.
Особливі умови
 1. Отримувач послуги залишає за собою право вимагати від учасників додаткові матеріали або інформацію, що підтверджує відповідність окремим положенням щодо вимог даного оголошення

 2. Учасники фактом участі:
 • Визнають, що несуть відповідальність за достовірність наданої інформації та усвідомлюють репутаційні ризики, пов’язані з наданням недостовірних відомостей та послуг неналежної якості
 • Визнають право власності стороною Отримувача, всіх матеріальних та інших  послуг що були надані в рамках роботи над замовленням
 • Безумовно погоджуються з усіма умовами конкурсу і зобов’язуються виконувати їх належним чином

 

Випускники школи контенту Cycling&Writing для волонтерів Асоціації велосипедистів Києва. Фото: АВК

 1. Специфікація з надання послуг

Проведення серії з 3 одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту для волонтерської команди ГО “Асоціація велосипедистів Києва” з метою промоції членства та волонтерства, а також менторська підтримка команди впродовж навчання

Предмет специфікації Надання послуг з проведення 3 одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту та менторського супроводу команди волонтерів та членів ГО  “Асоціація Велосипедистів Києва”
Дата початку тендеру 5 березня 2019 р.
Дата останньої подачі тендерних заявок 13 березня 2018 р., 12.00 (за київським часом)
Дата оголошення результатів 13 березня 2019 р.
Період надання послуг 1 квітня – 31 травня 2019 р.
Умови оплати послуг Оплата послуг здійснюється ГО «Асоціація Велосипедистів Києва» на підставі підписаного з виконавцем Договору про надання послуг, шляхом безготівкового переказу сум(и) на рахунок виконавця, в порядку визначеному Договором.
Вимоги до проведення воркшопів та менторського супроводу
 • Програма воркшопів має містити теоретичну та практичну частини: етапи створення відео (препродакшн, продакшн, постпродакшн), аспекти роботи з акторами тощо, — а також систему мотивації студентів.
 • Основна мета воркшопів – надати практичні інструменти волонтерській команді для створення відеороликів.
 • Провайдер послуг має в розпорядженні необхідне технічне забезпечення для проведення зйомок у межах воркшопів.
Вимоги до відеоконтенту, що буде вироблений в межах проведення воркшопів
 1. Мета відеороликів — промотувати волонтерство та членство в ОГС загалом та в ГО “Асоціація велосипедистів Києва” зокрема.
 2. Очікувана середня тривалість 1 відео — до 90 секунд.
 3. Відеоматеріали, створені волонтерською командою з допомогою ментора, мають бути у форматі, який вільно підтримується соціальними мережами Facebook, YouTube та ін.

 

 1. Перелік документів що мають бути надані у межах комерційної пропозиції:
 1. CV
 2. Мотиваційний лист (до 200 слів)
 3. Опис досвіду роботи у сфері відеовиробництва та проведення практичних занять з відеовиробництва або викладацької діяльності
 4. Документи, що підтверджують досвід з виробництва відеоконтенту та викладання основам виробництва відеоконтенту — рекомендації або відгуки (мінімум 2)
 5. Деталізований бюджет та графік виплат (з урахуванням податків та зборів)
 6. План воркшопів

Лекція про адаптацію контенту для соцмереж у школі Cycling&Writing. Фото: АВК

 1. Вимоги до оформлення документів у межах комерційної пропозиції:

 

 1. Документи, подані на конкурс, мають бути у форматі *.pdf
 2. Всі копії документів, що включаються в Комерційну пропозицію, мають бути завірені підписом учасника.
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними
 4. Прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи-підприємця учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, e-mail адреси та web-сторінки в разі наявності.

Волонтери Асоціації велосипедистів Києва на велоточці під час дитячих велоперегонів. Фото: АВК

 1. Критерії відбору Комерційних Пропозицій

 

Критерій оцінки Матеріали, які підтверджують відповідність критерію Відсоткова оцінка за критеріями
1.              Вартість послуг Деталізований бюджет та графік виплат. 40%
2.              Досвід з розробки та виготовлення відеороликів Інформація про провайдера та реалізовані проекти 30%
3.              Досвід проведення тренінгів/ воркшопів/ навчань Рекомендації та відгуки попередніх отримувачів послуг, результати учасників (якщо такі були) 30%

 

Кінцевий термін надання пропозицій: 13 березня 2019 р, 12.00 (за київським часом).  

Комерційна пропозиція має бути надіслана електронною поштою на адресу: maria@avk.org.ua  з темою листа: «Комерційна пропозиція на проведення воркшопів з відеовиробництва».

У разі виникнення питань звертайтесь до координаторки волонтерської та членської програм ГО “Асоціації велосипедистів Києва” Марії Шененко: maria@avk.org.ua, (050) 357 17 44.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року Асоціація велосипедистів Києва провела для своїх волонтерів курс Cycling&Writing про створення контенту про міський розвиток та велорух.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» шукає IT-спеціалістів для оновлення сайту avk.org.ua. Для втілення структурних, функціональних та технічних вимог необхідно: вибрати CMS вибрати хостинг розробити дизайн

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» спрощує формат взаємодії з усіма, хто хоче долучитись до організації. «Дякуємо всім членам АВК, які протягом 11 років підтримували та

АВК запускає для волонтерської команди міні-курс з журналістики та створення контенту на теми про міський розвиток та велорух.   Ми впевнені, що усі наші волонтери