Збори Ради Асоціації велосипедистів Києва ухвалили 17 кандидатур у члени організації.

Рада прийняла в члени 17 кандидатів, які написали письмові заяви про вступ до організації, а саме:

 1. Брик Яна
 2. Гончаренко Євгеній
 3. Балабанова Анастасія
 4. Грицюк Тарас
 5. Маршаленко Маріанна
 6. Ружицький Олександр
 7. Самойленко Владислав
 8. Шакалов Юрій
 9. Лепявко Богдан
 10. Степаненко Юрій
 11. Пирогова Дарина
 12. Климчук Андрій
 13. Гасанов Ілгам
 14. Франків Євгеній
 15. Блудша Мирина
 16. Ковальов Олексій
 17. Федяй Максим.

«Ми спростили формат членства. Наразі членські внески допомагають нам стало розвиватися і формувати цільовий фонд (endowment) незалежно від іншого фінансування. Ми хочемо, аби кожен та кожна, хто бажає підтримати Асоціацію велосипедистів Києва, міг/могла зробити це в максимально простий та комфортний для себе спосіб: стати Членом або Другом АВК», – каже координаторка членської і волонтерської програми АВК Марія Шененко.

Відповідні форми підтримки закріплені в оновленому Статуті АВК: асоційоване членство (Друзі АВК) та дійсне членство (Члени АВК).

Голосування на Загальних Зборах АВК 2 червня 2018 року.

Загальні Збори АВК 2 червня 2018 року підтримали трансформацію членської програми.

Якщо ви хочете долучитись до Асоціації велосипедистів Києва, то можете вибрати один з варіантів подальшої підтримки АВК і стати Членом або Другом АВК.

Друг АВК

 • сплачує річний членський внесок у 300 грн
 • отримує щоквартальний дайджест новин для друзів АВК, а також дайджести з важливими новинами протягом року
 • за бажанням долучається до активностей АВК в межах своїх можливостей та компетенцій.

Член АВК

 • сплачує річний членський внесок у 300 грн на розвиток організації
 • запрошений/а долучатися до ключових активностей, в яких передбачено участь членів АВК
 • бере участь у Загальних Зборах організації раз на рік
 • запрошений/а до участі у стратегічних сесіях та воркшопах для членів АВК
 • отримує щоквартальний дайджест новин для друзів АВК, а також дайджести з важливими новинами протягом року
 • доданий до гугл-групи членів АВК
 • може висунути свою кандидатуру в члени Ради організації.

Щоб стати Членом, кандидат/ка заповнює письмову заяву в офісі, чим затверджує свою відповідальність та згоду брати активну участь в діяльності організації. Рішення про набуття членства ухвалює Рада АВК.

Рада Асоціації велосипедистів Києва на Загальних Зборах 2018 року.

Навіщо ставати Другом або Членом АВК?

Приєднуючись до АВК, ви посилюєте голос велоспільноти Києва та інших міст, допомагаєте в адвокації створення умов для безпечного та доступного життя в містах для всіх мешканців. Ваша підтримка сприяє нашій роботі, коли ми ведемо переговори з міською адміністрацією та представляємо інтереси велоспільноти. Завдяки вам ми розуміємо, що рухаємося в правильному напрямку.

Можливості для Членів/ Друзів Асоціації велосипедистів Києва

Зі свого боку, АВК підтримує своїх друзів, членів та волонтерів: надає рекомендаційні листи, роздаткові матеріали організації, знижки та бонуси у випадку участі в платних подіях АВК та партнерів, підтримку в створенні та просуванні власних проектів або поданні та гранти, стажування чи стипендії та інше.

Способи оплати членського внеску:

 • онлайн
 • через банк
  Адреса та відомості:
  ГО «Асоціація велосипедистів Києва»
  вул. Урлівська 9, 359,
  м. Київ, 02095.
  п/р 26001210290180
  АТ “ПроКредит банк”
  Код банку 320984
  Код ЄДРПОУ 38020620
  призначення платежу: “Безповоротня фінансова допомога

Ставайте Другом або Членом АВК, заповнивши анкету:  http://bit.ly/avk_membership

Якщо ви раніше вже оформлювали членство в АВК, перевірте, чи ваше членство за старим форматом дійсне. Кінцева дата вказана на звороті картки. Ви можете поновити його просто зараз і закріпити за собою статус Друга, підтримуючи АВК внеском щороку. Якщо вас приваблює більша відповідальність та тісна взаємодія з АВК і ви готові активно включатися, розвивати організацію і зростати в межах АВК, запрошуємо вас написати заяву на здобуття членства нового формату.

Якщо ви хочете підтримати нас не грошима, а часом, то запрошуємо долучитись до нашої дружньої спільноти волонтерів! Разом ми наближаємо до реальності мрію про комфортне та безпечне місто.

Нагадаємо, нещодавно ми запитали у членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, чому вони приєднуються до нас і що їм це дає.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний