У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу».

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані Незалежності.

Мета флешмобу — показати, що клімат не є перешкодою для їзди на велосипеді в Києві протягом усього року та закликати місто створювати велосипедну інфраструктуру й утримувати дороги взимку в чистому стані.

«Сьогодні рівно рік, як Київрада ухвалила велоконцепцію Києва. Велоконцепція визначила місце на мапі Києва для 240 км веломаршрутів та більше 1000 км велошляхів. Наразі виділено кошти лише на проектування 7 веломаршрутів. Хочемо нагадати, що Київ має втілити велоконцепцію до 2025 року і хоче збільшити частку велосипедних поїздок до 5%. Це означає, що місто має створити умови, коли щодня на вулицях Києва велосипедом будуть пересуватись від 160 до 200 тисяч людей», – заявили в Асоціації велосипедистів Києва.

Зимовий день Велосипедом на роботу проходить 8 лютого в усьому світі. Усі охочі реєструються на сайті http://winterbiketoworkday.org. Інтерактивна карта на сайті показує, яке місто світу є найбільш велосипедним взимку. У ТОП-100 міст світу, які беруть участь у зимовому флешмобі, Київ посів 41 місце.

Нагадаємо, за результатами підрахунку Асоціації велосипедистів Києва восени 2018 року кількість велосипедистів зросла в місті на 40% за рік.

Фото Асоціація велосипедистів Києва / Юрій Шакалов

Більше фото на сторінці Асоціації велосипедистів Києва в Facebook.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Александр

    Здравствуйте!
    Хочу сказать, что людей, приехавших на работу на велосипеде сегодня и в другие дни, было намного больше. Например, у меня в 9:00 начинается рабочий день и нет возможности в это время на пл. Независимости участвовать в фотосессии. Если вы хотите видеть больше людей, подумайте, пожалуйста, над переносом вашего мероприятия на час раньше. Спасибо.

інші цікаві матеріали

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця