5-7 жовтня в Івано-Франківську відбулася найбільша щорічна конференція на перетині транспорту та міського розвитку – Велофорум. Команда АВК відвідала 10-у ювілейну конференцію рекордним складом: офіс долучився до співорганізаторів події, а представники Ради АВК були доповідачами, тьюторами та модераторами цьогорічної конференції.

Світлина від Veloforum.

Фото: Велофорум

 

Для волонтерок АВК Юлі Мельник та Наталі Тарнавчик Велофорум-2018 став першим досвідом серед велоподій такого масштабу. Дівчата відвідували секції, були активними учасницями воркшопів, знайомилися з активіст/ками з усієї України та досліджували велосипедну інфраструктуру Івано-Франківська.

Найцікавіші моменти та фото з Велофоруму шукайте за посиланням.

 

Враженнями від 3-денної конференції поділилася волонтерка Юлія Мельник

 

Фото: Юлія Мельник

 

Подія, що перевернула мій мозок. Коли я почула про Велофорум, й гадки не мала що існують такі “сходки”. А це вже був ювілейний 10-й форум, на секундочку!) Подія, що збирає людей з різних країн, з усіх міст України та з маленьких сіл.

Для мене цей форум, став відкриттям у світ велосипедної життя. Те, як спікери живуть своєю ідеєю, заряджає до кінчиків пальців. Те, як вони щедро діляться своїми знаннями, наповнює тебе на 100%.

 

За ці три насичені дні ми:

  • зробили редизайн вулиці
  • проектували велодоріжки
  • намагалися зрозуміти правила групової гри на велосипеді
  • прослухали n-у кількість корисних лекцій,
  • каталися на двоколісному вулицями Івано-Франківська
  • танцювали до лежання на підлозі (в прямому сенсі цього слова)
  • cпівали під гітару
  • cмакували смачну їжу

Ну і звичайно налагоджували зв’язки 🙂

Світлина від Veloforum.

Фото: Велофорум

Для мене це була найкраща, велосипедна, в хорошому сенсі «секта». Почуття, коли ти оточений людьми, які рухають потужними процесами, це кайф! А найголовніше, що як у житті, так і в роботі, це були мега-круті люди!

Кожен присутній та присутня на цьому форумі – це клубок знань і добра. Велике дякую організаторам за цей заряд і бажання ділитися! Окреме спасибі АВК, адже саме вони розкрили мої кордону, і подарували можливість бути присутнім на цьому подія!)

Ці три дні минули так швидко, що в кінці я сиділа з сумом на очах .. складно було повірити, що все закінчено. Але мені дали багато корисних знань і натхнення. І тепер мені є з чим зустрічати новий велосезон 2019))

Спасибі veloforum-2018, ти був крутий!

Фото: Юлія Мельник

 

Велофорум – це не лише про навчання, дуже важливий компонент конференції – побудова взаємозв’язків, обмін практиками. Велофорум – це про натхнення, про нові імпульси і про нові кооперації задля розвитку комфортних міст в Україні.

Велофорум – це про можливість відкрити нові міста, це про теплі спогади і про спільноту.

 

До зустрічі у Вінниці на Велофорумі 2019! 🙂

 

інші цікаві матеріали

Уже кілька останніх років неофіційне звання української велостолиці дістається Івано-Франківську. Саме тут протягом трьох днів 5-7 жовтня проходив ювілейний – 10-тий “Veloforum” для лідерів та

Яким чином велосипед робить місто більш зручним та безпечним? Щоб якомога більше українців дізнались відповідь на це запитання, Асоціація велосипедистів Києва приєдналася до інфотуру по

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто