Напередодні всесвітнього Дня без авто, 21 вересня, Київ приєднається до найбільшого велосипедного флешмобу «Велосипедом на роботу».

Організатор флешмобу — Асоціація велосипедистів Києва — запрошує взяти участь співробітників компаній, організацій та установ міста. «Ми хочемо, щоб жителі Києва користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Впевнені, що такі зустрічі спонукають все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток, адже це не тільки здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом бадьорить краще за будь-яку каву», – пояснюють мету флешмобу в Асоціації велосипедистів Києва.

За традицією учасників флешмобу очікує зустріч на Майдані Незалежності — сніданок з кавою і круасанами, фотозона, конкурси та спілкування. Після збору учасників буде конкурс Best Corporate Team, в якому переможе найчисленніша корпоративна велоколона. Після цього – конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Щоб взяти участь у флешмобі та конкурсах, потрібно зареєструватись: https://goo.gl/q8gpHh.

Дістатися на Майдан можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району (мапа збору колон в 11 районах Києва) або разом з колегами у складі корпоративної колони. Для тих, хто хоче спробувати їздити велосипедом на роботу чи навчання, Асоціація велосипедистів Києва підготувала 10 порад, як спланувати свій щоденний веломаршрут.

Програма осіннього флешмобу «Велосипедом на роботу»:

7:00-7:30 – старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати наодинці

8:00-8:30 – зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музичний супровід від велодіджея

8:30-8:45 – обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний лук та найчисельнішу корпоративну колону Best Corporate Team

08:45-8:50 – традиційне спільне фото

8:50-10:00 – спілкування за кавою та від’їзд на роботу

Флешмоб проводиться в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Генеральним партнером флешмобу стала система громадського велопрокату Nextbike Kyiv. Серед учасників флешмобу буде розіграш місячних абонементів на користування громадським велопрокатом у Києві. Чай, каву та професійне обслуговування для учасників флешмобу організовує служба кейтерінгу Соль и Перец, а свіжі круасани, як завжди, пече мережа гіпермаркетів Ашан Україна. Також Ашан готує приємний сюрприз для переможців конкурсу Best Corporate Team. Подарунки для переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний лук і найчисельнішу корпоративну велоколону надають перша українська мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів veliki.ua і офіційний імпортер та дистриб’ютор велоаксесуарів ABUS в Україні.

Нагадаємо, флешмоб Велосипедом на роботу відбудеться в рамках Європейського тижня мобільності, який відзначають 16-22 вересня в понад 2 тисячах міст по всьому світу. У неділю, 23 вересня, у трьох районах Києва одночасно відбудеться Велошкола з безпеки руху.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства