У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів з Донецької та Луганської областей та інших регіонів протягом 22-23 вересня у просторі “Вільна Хата”.

Долучитися до Велопараду до Дня міста 23 вересня запрошуються всі мешканці.

Збір учасників та учасниць Велопараду об 11:00 на площі Миру. Старт – об 11:30.

На фініші Велопараду #KramatorskBikeRide на учасників та учасниць події та всіх мешканців чекатиме велопрограма в рамках Свята однієї вулиці на Тріумфальній, а це:

  • вулична музика;
  • велоквест “Від міста до міста – єдина країна”;

Для того, щоб стати учасником або учасницею велоквесту необхідно зібрати команду у складі не більше 3-х осіб, які досягли 14-річного віку та мають велосипед, а також зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2PQ6pfy

  • Кіноцех з вeлогeнeратором (показ відеороликів про велосипедні міста Сходу та Європейський тиждень мобільності);
  • насичена програма від міста в рамках Свята однієї вулиці на Тріумфальній.

Участь у всіх активностях є безкоштовною.

Організаторами Велопараду є громадська організація Асоціація велосипедистів Києва, Українська велосипедна мережа та молодіжна платформа ВІЛЬна ХАта.

У переддень Велопараду, 22 вересня, коли весь світ відзначає Всесвітній день без авто / Car Free Day, на базі молодіжної платформи “Вільна хата”  у рамках “Східного Велофоруму” пройде пленарна частина у форматі конференції з презентаціями, навчальними сесіями та воркшопами, яка збере  понад півсотні велоактивістів та активісток, представників мерій з міст Донецької та Луганської областей та інших регіонів України.

Програма заходу складатиметься з навчальних занять, під час яких учасники та учасниці ділитимуться інструментами та надихаючими прикладами успішного громадського активізму, адвокаційних кампаній і іншими методами сприяння взаємодії звичайних людей між собою та органами місцевої і центральної влади.

Обидві події – Велопарад до Дня міста #KramatorskBikeRide та конференція “Східний Велофорум” реалізуються у рамках проекту “ВелоСхід”.

Проект “ВелоСхід” / “Cycling through Donbas and beyond” виконується ГО “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані