Асоціація велосипедистів Києва провела воркшопи з планування велосипедної мережі в 5 об’єднаних територіальних громадах.

У партисипативних воркшопах у Коростишівській, Якушинецькій, Корюківській, Пирятинській і Лохвицькій ОТГ брали участь експерти АВК Катерина Шульга та Вадим Денисенко, а також представники та представниці місцевої громади, ради, велосипедисти та невелосипедисти. Разом вони визначали головні точки тяжіння в громаді, проблемні ділянки на вулицях або інші проблеми з користування велосипедом чи іншим транспортом.

Результатом воркшопів у громадах є визначення веломаршрутів з найвищим потенціалом для велосипедного руху та підготовка планів дій з реалізації такої веломережі.

Зелене світло для велоруху в громадах, або Голландія поруч

Фото: АВК

Нагадаємо, воркшопи з партисипативного планування велосипедної мережі в громадах відбулись у межах проекту «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas», який Асоціація велосипедистів Києва розпочала в 2018 році. Проект стартував з велотуру в Коростишівській ОТГ, який зібрав понад 400 людей.

З 2013 року експерти АВК допомагають меріям інших українських міст планувати та створювати велосипедну інфраструктуру. Зокрема, за сприяння АВК у 2013 році велосипедний план розробив Донецьк, у 2014 році наші експерти активно допомагали в розробці велоконцепцій Білої Церкви, Харкова, Чернівців, Українки Київської області. У 2015 році за експертної підтримки АВК велоконцепції розробили Вишгород, Бровари, Житомир, Миколаїв, Миргород, Кривий Ріг, Полтава, Черкаси. У лютому 2018 року Київська міська рада ухвалила велоконцепцію Києва, яку допомагала розробити Асоціація велосипедистів Києва.

Проект «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas» реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Мер Києва Віталій Кличко і транспортна комісія Київради підтримали вимоги київської велоспільноти після лежачого протесту на Хрещатику. Постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту,

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить