До Клубу велобізнесу приєднався новий член – фармацевтична корпорація «Артеріум».

Які цінності та місія вашого бізнесу/компанії?

Ми створюємо, виробляємо та просуваємо на ринок якісні й ефективні лікарські засоби для забезпечення здорового, тривалого та більш продуктивного життя.

Чому ви підтримуєте цілі та роботу Асоціації велосипедистів Києва?

Недостатня фізична активність є четвертим фактором ризику смертності в світі. Щонайменше 60% населення не дотримуються рекомендованих рівнів фізичної активності. Зважаючи на те, що спосіб життя впливає на його якість та тривалість, у 2010 році ми започаткували програму «Активний спосіб життя».

Ми проводимо різноманітні заходи, аби підвищувати обізнаність про належний рівень фізичної активності серед співробітників та в суспільстві. В теплу пору року проводимо веловихідні для наших співробітників та заохочуємо таким чином їх до активного способу життя. Відкрили велосипедні маршрути в лісопаркових зонах Києва та Львова, щоб зробити активний спосіб життя зручним та доступним для більшої кількості людей.

Про який Київ велосипедний ви мрієте?

Безпечний, зручний, комфортний для велосипедистів.

Нагадаємо, у 2013 році в шести парках Києва було відкрито рекреаційні «Маршрути здоров’я», розроблені спільно фармацевтичною корпорацією «Артеріум» та Асоціацією велосипедистів Києва. У 2018 році компанія ініціювала оновлення маршрутів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi

У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва створила Клуб велобізнесу. Клуб велобізнесу – це інструмент розвитку велоіндустрії в Україні та прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким

Асоціація велосипедистів Києва організувала бізнес-сніданок для українських та міжнародних компаній, який став майданчиком для обговорення актуальних питань між бізнесом і громадською організацією. Бізнес-сніданок розпочався з