У суботу, 14 липня, центром Києва проїде Велопарад дівчат #KyivCycleChic — неспішна велопрогулянка вулицями міста, яка покаже, що поїздки на велосипеді можливі з будь-якої нагоди і в одязі на будь-який смак.

Чому Велопарад дівчат?

“Ми запрошуємо мешканок Києва проїхатись велосипедом по місту безпечно, зручно та елегантно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2018. Зазвичай, коли йдеться про київських велосипедистів, уявляють хлопців у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат доводить, що ваш стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед. Ми показуємо, що поїздки на велосипеді можливі в одязі на будь-який смак та з будь-якої нагоди — їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на побачення чи навіть у театр”, – кажуть в Асоціації велосипедистів Києва.  Щоб взяти участь у велопараді, достатньо зареєструватись.

За результатами підрахунків велосипедистів у Києві, серед усіх користувачів велосипеда жінок дуже мало — від 14 до 21%. Це показник низького рівня безпеки пересування велосипедом по місту і запит на появу безпечної велоінфраструктури.

Що таке CycleChic?

Дослівно CycleChic (Сайкл Шик) перекладається з англійської як “велосипедний шик”. Цей стиль вуличної моди виник у Європі на противагу велосипедному спорту, через який велосипедну їзду почали сприймати як таку, що потребує спортивного одягу та «екіпірування» і доступну не для всіх. СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах. Цей рух покликаний переосмислити велосипед як ефективний і практичний засіб пересування, що полегшує наше життя. Є навіть маніфест Cycle Chic!

Фото: Ольга Туча

 

Розклад Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2018

14 липня, субота

Місце збору: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50)

15:00-16:00 — джаз, фотозона, формування велоколон біля Опери

16:00-17:00 — неспішний велокруїз двома маршрутами (5 і 10 км) по центру Києва

17:00 — екскурсія по вуличній виставці “Велобум 1890-х” і джаз на галявині біля Пейзажної алеї

Асоціація велосипедистів Києва запрошує 8 липня тих, хто почувається на велосипеді в Києві впевнено, на зустріч веловедучих Велопараду дівчат для тестування, а всіх інших – на Велошколу з безпеки руху, яка пройде у трьох районах Києва (Нивки, Оболонь, Троєщина).

Довідково: Асоціація велосипедистів Києва — громадська організація, місією якої є комфортний та безпечний Київ, у якому кожен має можливість їздити на велосипеді. Роботу АВК з адвокації зручної та безпечної велосипедної інфраструктури у Києві та промоції велосипеда як виду транспорту підтримують члени та волонтери організації, Клуб велобізнесу та міжнародні донори.

Акредитація для ЗМІ: media@avk.org.ua, 097 793 05 69, Марина Блудша

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний