У Києві 7 липня розпочався велосипедний промотур, який проїде українською ділянкою майбутнього туристичного веломаршруту Євровело-4 і завершиться в Кракові (Польща).

Промотур проїде через шість областей України (Львівську, Тернопільську, Рівненську, Хмельницьку, Житомирську та Київську) і триватиме орієнтовно 10 днів української частиною маршруту та 7 днів польською. За сприятливих умов велосипедисти планують дістатися фінальної точки 25 липня. Під час подорожі велосипедисти роблять маркування та запис маршруту.

 

У промотурі беруть участь Олександр Папірний (Радомишль, Україна) та Марко Бунн (Фінляндія). Олександр Папірний за освітою тренер з велосипедного спорту, працював уповноваженим з питань велосипедного транспорту Житомирської міської ради.

Основна мета велотуру ‒ привернути увагу до облаштування української ділянки європейського веломаршруту ЄвроВело. Велосипедисти зустрічаються з регіональними ЗМІ, представниками місцевого самоврядування та місцевими жителями, відвідують історичні пам’ятки.

Стежити за новинами промотуру можна на сторінці EuroVelo in Ukraine.

Нагадаємо, що веломаршрут Євровело-4 розпочинається у французькому місті Роскофф і завершується у Києві. Українська ділянка веломаршруту становить понад 700 км і охоплює шість областей. Асоціація велосипедистів Києва є національним партнером Європейської федерації велосипедистів по проекту Євровело в Україні. Наразі в Україні немає організації-координатора проекту, тому роботу над проектом призупинено. Робота над проектом передбачає розробку стратегії та затвердження веломаршруту на рівні профільних міністерств та департаментів, прокладання велодоріжок на ділянках, де це необхідно, встановлення навігації тощо.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У День Конституції, 28 червня, Асоціація велосипедистів Києва провела святкові велоекскурсії для киян і веломандрівників “Туру Вишиваним Шляхом 2017”, які фінішували в столиці України. Велоекскурсії

24-25 вересня група активістів проекту «ЄвроВело в Україні» проїде маршрут Тернопіль–Кременець, який може стати частиною міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4. Велосипедисти планують проїхати двома варіантами маршруту і

Асоціація велосипедистів Києва запрошує стати ведучими велоекскурсій по Києву та мандрівок по Україні. З квітня по жовтень активісти Асоціації велосипедистів планують проводити вечірні велосипедні екскурсії на