В Асоціації велосипедистів Києва почали працювати координаторка соцмереж і асистентка проектів. Знайомимось!

Марина Павленок стала SMM-координаторкою і тепер веде соцмережі АВК: Facebook, Twitter, Instagram, Youtube і Telegram. Марина має два роки досвіду в SMM, розвивалась професійно в діджитал-агенції Sasquatch Digital. У 2017 році закінчила філофський факультет КНУ імені Шевченка.

Велопарад дівчат 2018. Фото: Іван Чірікалов

«Я навчилась їздити на велосипеді лише півтора роки тому і протягом останнього року почала тестити Київ на велопридатність. Мене непокоїть стан велоінфраструктури в Україні, я часто їжджу велосипедом по місту і хочу, щоб Київ став зручнішим і безпечнішим», – каже Марина.

Фото з Велопараду дівчат 2018

Вакансію асистентки проектів АВК посіла Наталя Князева, яка має досвід в організації заходів різного формату (подорожі, фестивалі, тренінги, квести). Була координаторкою «SVIDOMI: Урбаністична школа для підлітків» і волонтеркою в European Volonteer Service (EVS) i Міжнародному скаутському центрі в Швейцарії. За освітою вчителька історії, закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка.

«Люблю подорожувати, я була вже у 15 країнах, в деяких із них волонтерила. АВК – це можливість для мене сприяти позитивним змінам у місті і розвивати спільноту», – вважає Наталя.

Нагадаємо, нещодавно координаторкою АВК по Києву стала Яна Брик.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда у Києві знову побільшало: у будні рівно на 40%, а у вихідні – на 46% за рік. Це засвідчили результати останнього підрахунку велосипедистів

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» створила 10 промоційних відеороликів про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді. Відео ілюструють важливі правила дорожнього руху для велосипедистів,

Асоціація велосипедистів Києва передала до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України коментарі до державних будівельних норм (ДБН) по метрополітену. АВК висловлює подяку за