Асоціація велосипедистів Києва взяла участь в Алеї Громадських Організацій на музичному фестивалі Atlas Weekend 3-8 липня.

Завдяки підтримці в соцмережах АВК відібрали на #алеяГОнаAW, а завдяки волонтерам ми зібрали команду, яка протягом усіх днів фестивалю спілкувалась з відвідувачами на велоточці.

На нашій велоточці АВК ми:

  • ділились останніми перемогами велосипедного Києва та роллю АВК в них;
  • розповідали, як до наc можна приєднатися та підтримати;
  • запрошували на найближчі велоподії літа, серед яких Велопарад дівчат #KyivCycleChic 2018 і Велошкола з безпеки руху;
  • перевіряли знання Правил дорожнього руху та радили, де і як їздити в місті на велосипеді безпечно.

“Приємно бути частиною команди, яка розвиває один з найперспективніших напрямків нашого міста!”, – каже волонтер АВК Артур Цикало.

“Враження від присутності на фестивалі як представника АВК позитивні, тішить, що відвідувачі цікавились темами, які ми просуваємо. Багато людей намагались здати на велоправа, але не у всіх виходило, їм ми пропонували опрацювати помилки за нашим буклетом ПДР для велосипедистів”, – розповіла Марина Павленок.

“Атлас – наймасштабніший музичний фестиваль нашої країни. І хоча я вже не перший рік відвідую його як учасник, у ролі волонтера АВК був уперше! Дуже здивувало, що на такому фесті було багато молоді, яка цікавилася нашою локацією і з радістю розповідала про свої велопригоди.

Приємно усвідомлювати, що 90% людей, які до нас підходили, знають ПДР і з легкістю здавали тест на велоправа. Найголовніше і що безперечно запам’яталося – це атмосфера. Багато молоді, об’єднаної любов’ю до музики, яка веде активний спосіб життя і як і ми любить велосипед. Про це свідчать залишені контакти і бажання брати участь в акціях і флешмобах від АВК і тривалі бесіди про велопрогулянки)) АВК на Атласі – це цінний досвід і тільки позитивні, яскраві емоції!”, – поділився враженнями член та волонтер АВК Іван Ловгенюк.

Дякуємо команді наших волонтерів на фестивалі Артуру Цикалу, Денису Черняку, Марині Павленок, Івану Ловгенюку, Олександрі Абдурашитовій, Марині Блудшій, Михайлу Кузнецову, Наталі Торчевській, Олі Стулій, Тетяні Івановій і координаторці волонтерів АВК Марії Шененко!

Приєднуйтесь до нашої волонтерської спільноти: http://bit.ly/avkvolunteers, будемо розвивати велорух разом!

Більше фото дивіться в альбомі на сторінці АВК у Facebook.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

АВК запускає для волонтерської команди міні-курс з журналістики та створення контенту на теми про міський розвиток та велорух.   Ми впевнені, що усі наші волонтери

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери

Велоточка Асоціації велосипедистів Києва була на дитячих велоперегонах «Ми — чемпіони» у Парку Дубки на вихідних 19 та 20 травня. На велоточці можна було познайомитися