У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва.

Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь. Ми презентували річний звіт АВК 2017 і плани організації на 2018-2019 роки, зібрали побажання щодо нашої робити і обрали нових членів Ради, Ревізійної комісії і голову АВК.

На цих Загальних зборах до Ради було обрано Олександра Ружицького, а Євгена Гончаренка переобрали на наступний термін. Богдана Лепявка знову підтримали на виборах і переобрали Головою АВК ще на один рік.

Ми нагадуємо, що членів Ради ми обираємо на два роки: Дарина Пирогова та Максим Козуб були обрані минулорічними зборами і продовжують бути членами Ради до наступних.

Оновлений склад Ради Асоціації велосипедистів Києва:
Дарина Пирогова, Максим Козуб, Євген Гончаренко, Олександр Ружицький.

Голова Асоціації – Богдан Лепявко.

Членами Ревізійної комісії АВК на зборах обрали Владислава Самойленка, Ольгу Стулій, Андрія Климчука.

Ми вітаємо всіх, хто приєднався до Ради та Ревізійної комісії та бажаємо натхення і успіхів у розвитку нашої організації та велоруху у Києві!

Висловлюємо вдячність представниці Ради АВК 2016-2018 Анастасії Леухіній, а також членам Ревізійної комісії 2017-2018 р.р. Ірині Ставчук, Тарасу Грицюку, Сергію Пасюті та Павлу Кучапіну за внесок у розвиток організації.

Розмір щорічного членського внеску погодили без змін. До наступних Загальних зборів у 2019 році він становитиме так само – 300 грн. Продовжити членство в АВК можна за лінком: http://avk.org.ua/doluchytysya/

Під час Загальних зборів відбувся воркшоп у форматі “Світового кафе”, де ми зібрали побажання від учасників про ключові напрямки роботи АВК.

Повний фотоальбом з Загальних зборів АВК 2018 дивіться на сторінці в Facebook.

Відео-стріми з Загальних зборів АВК:

Презентація звітів 2017 та планів 2018-2019
Воркшоп у форматі “Світове кафе”
Вибори Голови, членів Ради та Ревізійної комісії – частина 1
Вибори Голови, членів Ради та Ревізійної комісії – частина 2
Вибори Голови, членів Ради та Ревізійної комісії – частина 3

Нагадаємо, більше року тому в ми запустили news-letter спеціально для членів АВК, аби розповідати про те, як їхня підтримка та залучення змінює наше місто і допомагає розвивати велосипедний транспорт у Києві. Для всіх, хто хоче бути в курсі веложиття Києва, щосуботи ми робимо email-розсилку, підписатись можна тут.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2019 рік просять передбачити кошти на проектування семи веломаршрутів у Києві. Про це свідчить бюджетний запит Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської

Асоціація велосипедистів Києва поділилась досвідом з представниками та представницями громад, які перемогли в конкурсі на отримання грантів і проводили Європейський тиждень мобільності 2018. Тренінг став

До створення велосипедної історії України може долучитись кожен. Дослідження про історію велосипеда в Україні робить Ольга Мартинюк, авторка і кураторка виставки «Велобум 1890-х». Пропонуємо вписати