У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва.

Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь. Ми презентували річний звіт АВК 2017 і плани організації на 2018-2019 роки, зібрали побажання щодо нашої робити і обрали нових членів Ради, Ревізійної комісії і голову АВК.

На цих Загальних зборах до Ради було обрано Олександра Ружицького, а Євгена Гончаренка переобрали на наступний термін. Богдана Лепявка знову підтримали на виборах і переобрали Головою АВК ще на один рік.

Ми нагадуємо, що членів Ради ми обираємо на два роки: Дарина Пирогова та Максим Козуб були обрані минулорічними зборами і продовжують бути членами Ради до наступних.

Оновлений склад Ради Асоціації велосипедистів Києва:
Дарина Пирогова, Максим Козуб, Євген Гончаренко, Олександр Ружицький.

Голова Асоціації – Богдан Лепявко.

Членами Ревізійної комісії АВК на зборах обрали Владислава Самойленка, Ольгу Стулій, Андрія Климчука.

Ми вітаємо всіх, хто приєднався до Ради та Ревізійної комісії та бажаємо натхення і успіхів у розвитку нашої організації та велоруху у Києві!

Висловлюємо вдячність представниці Ради АВК 2016-2018 Анастасії Леухіній, а також членам Ревізійної комісії 2017-2018 р.р. Ірині Ставчук, Тарасу Грицюку, Сергію Пасюті та Павлу Кучапіну за внесок у розвиток організації.

Розмір щорічного членського внеску погодили без змін. До наступних Загальних зборів у 2019 році він становитиме так само – 300 грн. Продовжити членство в АВК можна за лінком: http://avk.org.ua/doluchytysya/

Під час Загальних зборів відбувся воркшоп у форматі “Світового кафе”, де ми зібрали побажання від учасників про ключові напрямки роботи АВК.

Повний фотоальбом з Загальних зборів АВК 2018 дивіться на сторінці в Facebook.

Відео-стріми з Загальних зборів АВК:

Презентація звітів 2017 та планів 2018-2019
Воркшоп у форматі “Світове кафе”
Вибори Голови, членів Ради та Ревізійної комісії – частина 1
Вибори Голови, членів Ради та Ревізійної комісії – частина 2
Вибори Голови, членів Ради та Ревізійної комісії – частина 3

Нагадаємо, більше року тому в ми запустили news-letter спеціально для членів АВК, аби розповідати про те, як їхня підтримка та залучення змінює наше місто і допомагає розвивати велосипедний транспорт у Києві. Для всіх, хто хоче бути в курсі веложиття Києва, щосуботи ми робимо email-розсилку, підписатись можна тут.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані