Члени Асоціації велосипедистів Києва подали свої кандидатури на вибори голови і членів Ради АВК.

На Загальних зборах АВК 2 червня відбудуться вибори, під час яких члени АВК оберуть двох нових членів Ради Асоціації, Голову АВК та Ревізійну комісію.

Олександр Ружицький, кандидат у Раду АВК

Адвокат на велосипеді 😊 Я є членом АВК з 2015 року, спершу їздив велосипедом на роботу сам і про це знімало відеосюжет ТСН, пізніше почав «велосипедизувати» юридичну компанію Everlegal, у якій я працюю. Ми встановили спершу велопарковку, пізніше закупили перші корпоративні велосипеди, а ще пізніше переїхали у новий офіс, оновили корпоративні велосипеди, встановили душ та врешті виграли конкурс «Велопрацедавець року» (2017).

У Раді АВК маю намір розвивати корпоративний сектор, клуб велобізнесу. На прикладі Everlegal хочу спонукати інші компанії створювати комфортні велоумови в компаніях, що, сподіваюсь, призведе до збільшення кількості активних велосипедистів у місті і покращення велоінфраструктури.

АВК в обличчях: Олександр Ружицький

Євген Гончаренко, кандидат у Раду АВК

Волонтер і член АВК з 2014 року, допомагаю у різних проектах Асоціації, зокрема у підрахунку велосипедистів та велошколі (найулюбленіші).

Зараз я є членом Ради і хочу подовжити свої повноваження для втілення цілей АВК (2—200—0). За два роки як член Ради я брав участь у трансформації та кристалізації цілей Асоціації, і це незабутній досвід. Саме тому я хочу продовжити бути частиною цих змін, допомогти їхньому втіленню та брати безпосередню участь у прийнятті рішень.

Як маркетолог маю досвід стратегічного планування, створення комунікаційних стратегій, дослідження та обробки інформації; маю кілька міжнародних сертифікатів з діджитал-маркетингу. Використовуватиму свої фахові навички для організації роботи АВК, зокрема в інтернеті (чат-боти, сайти, соцмережі тощо).

Євген Гончаренко

АВК в обличчях: Євген Гончаренко

На посаду голови АВК було подано лише одну кандидатуру.

Богдан Лепявко, кандидат на голову АВК

Я науковець-фізик, ІТшник, чинний Голова АВК. Марафонець і веломарафонець, активний користувач велосипеда як транспорту, велотренер з безпеки руху.

Вільно володію англійською й іспанською, вивчаю німецьку мову. У вільний час – волонтер у кількох ініціативах поза рамками АВК (WWF, “Наукова світлиця”, притулок для тварин). Багато подорожую. Акумулюю український та іноземний досвід у сферах розвитку громадських організацій, налагодження комунікацій між ініціативами, стратегічного розвитку. У Києві щороку з’являються нові можливості. Перебуваючи в команді АВК, намагатимусь їх використовувати заради створення комфортного та рівноправного міського середовища, з пріоритетом на розвиток велотранспорту.

Є співавтором одного з проектів-переможців Громадського бюджету Києва (велопарковки біля станцій метро), наразі займаємось його реалізацією. У стратегічному розвитку пріоритети такі: забезпечення сталого існування організації та запровадження практики прийняття evidence-based рішень. Гадаю, що мій досвід та навички будуть корисними для АВК у наступному році.

АВК в обличчях: Богдан Лепявко

Нагадаємо, щорічні Загальні збори громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва» пройдуть 2 червня. Ми запрошуємо на зустріч членів та волонтерів АВК, а також усіх охочих. У програмі звіт за 2017 рік, плани на 2018-2019 роки, воркшоп у формат «Світове кафе», голосування за зміни до Статуту, а також вибори Голови, членів Ради та Ревізійної комісії АВК.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний