У суботу, 16 червня, велосипедний промотур відзначив початок проекту «Зелене світло для велоруху в громадах».

15 кілометрів від Кропивні до Коростишева в Житомирській області проїхали разом місцеві та гості Коростишівської громади: багато підлітків, батьки з дітьми, донори та партнери, які активно підтримують реформу децентралізації та регіональної політики в Україні, на чолі з віце-прем’єр-міністром і міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадієм Зубком.

Фото прес-служба Геннадія Зубка / Мінрегіон

«Велорух у громадах — чудова ідея, що має конкретну мету. Але одного бажання замало, потрібно розбудовувати велосипедну інфраструктуру і сьогодні це реально, бо децентралізація дала громадам необхідні фінансові ресурси», — заявив Геннадій Зубко. За його словами, велосипед стає все популярнішим серед українців одночасно як спорт, відпочинок та екологічний вид транспорту.

Фото прес-служба Геннадія Зубка / Мінрегіон

«Ми можемо багато говорити про децентралізацію і про те, що ми можемо зробити. Під час велотуру ми вже побачили нову опорну школу і створений культурний центр для молоді. Але, найголовніше – ми побачили ентузіазм молоді, яка здатна і гідна робити багато нових речей. Саме такий дух просуває і просуватиме далі реформи і в сфері децентралізації і на будь-яких інших рівнях. Велосипедний рух є справжнім трендом Європи і, це є майбутнім України», — заявив керівник програм співробітництва Представництва ЄС Беренд де Гроот.

Фото U-LEAD with Europe / Роман Пашковський

Фото прес-служба Геннадія Зубка / Мінрегіон

Фото прес-служба Геннадія Зубка / Мінрегіон

Велотур у Коростишівській об’єднаній громаді Житомирської області розпочався об 11:00 у селищі Кропивня та закінчився о 14:00 на центральній площі Коростишева, де розіграли в лотереї велосипед. Більше фото в Facebook.

Нагадаємо, Асоціація велосипедистів Києва відвідала 9 громад у Чернігівській, Житомирській, Черкаській, Полтавській і Вінницькій області в рамках проекту “Зелене світло для велоруху в громадах”.

Проект «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas» реалізується Асоціація велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Протягом 2018 року Асоціація велосипедистів Києва реалізувала пілотний проект разом з об’єднаними територіальними громадами України за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Загальною метою проекту «Зелене світло

Асоціація велосипедистів Києва оголошує збір комерційних пропозицій на проведення трьох одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту задля промоції членства та волонтерства в організаціях громадянського суспільства. Громадська