Велоточка Асоціації велосипедистів Києва була на дитячих велоперегонах «Ми — чемпіони» у Парку Дубки на вихідних 19 та 20 травня.

На велоточці можна було познайомитися з діяльністю АВК, дізнатися про наші найближчі події, а також долучитись до організації і зареєструватись на Загальні Збори 2 червня. Наші волонтери проводили для охочих тест на знання Правил дорожнього руху з можливістю отримати велоправа і Велошколу з безпеки руху для дітей та їхніх батьків.

Волонтер АВК Сергій Капітула: Мені сподобалося, було багато цікавих людей, щоб поспілкуватися, я ще встиг по парку покататися і навіть дощу не було. Самі велогонки, на мою думку, класно організовані, і було весело спостерігати за дітлахами на роверах, особливо на найменших. Вони взагалі без педелай були, ногами відштовхувалися, а батьки, мені здається, більше переживали за перемогу – такі емоції вирували! Ідея на наступний івент: приїхати на якомусь незвичному велосипеді, щоб люди могли фото на ньому зробити, або щось подібне. Щоб велоточка була ще привабливішою. Хоча ходити і самому починати розмову теж виявилося доволі ефективно.

Волонтерка АВК Влада Чернова: Вперше побувала на заході такого формату – дитячих велоперегонах. Це дуже мило спостерігати за моторними малюками – майбутніми членами Асоціації 🙂 Був прекрасний день на природі, і попри прогнози погоди не випало ні краплі дощу. Якщо чесно, я давно не волонтерила ось так – усвідомлено і максимально з користю. Після того, як я з’їздила в Данію, велосипеди для мене стали складовою ідеального світу, а значить подібні заходи, де можна більше розповісти людям про принади життя з велосипедами, стають для мене засобом самовираження. Було приємно спостерігати зацікавлені обличчя гостей забігу, але водночас сумно, коли більшість скаржилися, що у нас немає умов для веложиття. Потрібно боротися з людським скептицизмом і шукати можливості, а не причини.

Впродовж двох днів активність на велоточці АВК організовували Владислава Чернова, Сергій Капітула, Руслан Демиденко, Валентин Рибій, Іван Ловгенюк. Велошколу провів тренер Андрій Мартиненко.

На Велодні Києва 19 травня велотренери Асоціації велосипедистів Києва Олена Некрашевич і Денис Черняк провели Велошколу для дітей та батьків під час VeloFamilyDay у парку “Муромець”.

Велотренерка АВК Олена Некрашевич: Як велотренер я намагаюсь допомогти людям перебороти свій страх перед проїжджою частиною. Особливо в Києві, де в нас дуже інтенсивний трафік. Зазвичай проводжу велонавчання на Нивках.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Проект “ВелоСхід”, який за підтримки USAID стартував на Сході України у червні цього року, вже добігає кінця. За чотири місяці проектна команда Асоціації велосипедистів Києва

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери

День міста для мешканців та гостей Краматорська видався незвичайним – зустрічали вони його велопарадом #KramatorskBikeRide, що пройшов у рамках конференції “Східний Велофорум” та об’єднав людей