Вулична виставка «Велобум 1890-х» відкрилась 24 квітня на території Національного історичного музею України (вул. Володимирська, 2) з боку Десятинного провулку і триватиме до 29 травня 2018 року. Вхід на виставку вільний.

Виставка у форматі вуличної експозиції знайомить з історичними свідченнями про Київ та інші міста Російської імперії кінця ХІХ століття напередодні появи автомобілів, де найпрестижнішим видом індивідуального транспорту був велосипед. Розділи виставки: “Велобум 1890-х – десятиліття велосипедного ентузіазму в доавтомобільну епоху”, “Київське товариство велосипедистів-любителів (1891-1907)”, “Велосипедом по місту. Де в Києві найчастіше їздили велосипедом у 1890-х?”, “Велосипедом за місто”, “Леді на велосипеді”.

“На виставці можна дізнатись про досвід їзди на велосипеді в доавтомобільну епоху серед киян кінця ХІХ сторіччя і внесок перших велолюбителів у розвиток суспільства. У Києві велосипед відіграв велику роль у створенні модерних “Правил дорожнього руху”, демократизації суспільного життя та емансипації жінок”, – розповіла Ольга Мартинюк, кандидатка історичних наук, авторка і кураторка експозиції “Велобум 1890-х”.

“Виставка свідчить, що велосипед як транспортний засіб відомий у Києві вже понад сто років, і привертає увагу до гострих питань захищеності велосипедистів на дорозі і безпеки дорожнього руху загалом. У сучасному Києві бракує велодоріжок, що є наслідком слабкої інтеграції велосипедного руху в транспортну інфраструктуру міста”, – підкреслила координаторка Асоціації велосипедистів по Києву Ксенія Семенова.

“Демократія – це великою мірою про спільне відповідальне володіння публічним простором. Вулична виставка «Велобум 1890-х» – це приклад того, як міський простір можна використовувати для відкритих дискусій про стан суспільства, і де досвід усіх буде врахований”, – пояснила Ганна Гребеннікова, координаторка програми “Сприяння демократії” Представництва фонду імені Гайнріха Бьолля.

“Зараз велоінфраструктура Києва на стадії зародження і ми активно взялись за її розвиток. Влаштування велосипедних смуг чи доріжок є обов’язковою умовою при підготовці проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти доріг. У 2018 році ми добудовуємо веломаршрут “Троєщина-Центр”, проектуємо три веломаршрути Оболонь – Поділ, Солом’янка – Центр та Виноградар – Центр. Також ми впроваджуємо в Києві громадську систему bike-sharing”, – розповіла представниця Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Анна Даниленко.

Програма заходів у межах виставки:
25 квітня – Лекція “Велобум 1890х у Мінську, Києві та Одесі: чи всюди їздити однаково?”
12 травня – Велоекскурсія по Києву в рамках весняного Ретро Круїзу
19 травня – Ніч у музеї: показ фільму “Навесні” Михаїла Кауфмана (1929) з велогенератором
26 травня – Лекція “Велосипедна мода і стиль життя”
Для дітей – загадки, квести, спеціальні екскурсії.

Фото: Ольга Зарко

Організаторами виставки є Асоціація велосипедистів Києва, Національний Музей Історії України. Проект здійснюється за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний