31 березня 2018 року Асоціація велосипедистів Києва провела воркшоп з підготовки велосипедних адвокаційних кампаній.

У воркшопі взяли участь 20 активних мешканців та мешканок Києва і представників/ць громадських організацій, які займаються адвокацією велотранспорту в інших містах України.

Фото: Марія Шененко

На цьому одноденному тренінгу учасники та учасниці вивчали та планували свою роботу над спільними проектами лоббіювання появи якісної велоінфраструктури в рамках реконструкцій трьох вулиць Києва.

“Воркшоп дав розуміння, що таке адвокація і що в тому для активних мешканців/ок міста, яка система управління у сфері транспорту у КМДА та міській раді та особливості системи прийняття рішень в інших містах. Головною частиною воркшопу були теорія і розробка адвокаційних кампаній. На воркшопі ми працювали в командах, планували конкретну адвокаційну роботу над окремими вулицями. Дякуємо всім, хто долучився!”, – пояснюють тренерки Ксенія Семенова і Анастасія Макаренко.

Фото: Марія Шененко

“Доволі цікавий і незвичайний формат роботи для мене, багато нового. Я отримав корисну інформацію про методи роботи з державними органами”, – розповів учасник воркшопу Андрій Погорілий.

“Практики, які ми розглядали, використовуються при розробці програмного забезпечення і є ефективними. Важливо, не втратити мотивацію діяти далі”, – поділився враженнями учасник воркшопу з Одеси, представник ГО “ВелоВектор” Віталій Расстрига.

“Ми не прощаємось, попереду фолоуапи, спілкування в фб-групі, воркшоп закінчиться тоді, коли ми сядемо на велосипеди і проїдемось по велодоріжках на цих двох подільських вулицях – Кирилівській і Глибочицькій”, – резюмувала асистентка проектів Катерина Шульга.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Фото: Марія Шененко

Учасники та учасниці тренінгу відбирались на конкурсній основі з урахуванням розподілу на учасників/ць з Києва та інших міст, особистої мотивації та готовності застосовувати нові знання на практиці для посилення роботи Асоціації велосипедистів Києва або громадських організацій з інших міст.

Тренінг проводився в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Більше фото з події тут.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела дводенний воркшоп з підготовки велосипедних адвокаційних кампаній для активних громадян України з різних міст. Участь у воркшопі 19-20 квітня

Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»),

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за