31 березня 2018 року Асоціація велосипедистів Києва провела воркшоп з підготовки велосипедних адвокаційних кампаній.

У воркшопі взяли участь 20 активних мешканців та мешканок Києва і представників/ць громадських організацій, які займаються адвокацією велотранспорту в інших містах України.

Фото: Марія Шененко

На цьому одноденному тренінгу учасники та учасниці вивчали та планували свою роботу над спільними проектами лоббіювання появи якісної велоінфраструктури в рамках реконструкцій трьох вулиць Києва.

“Воркшоп дав розуміння, що таке адвокація і що в тому для активних мешканців/ок міста, яка система управління у сфері транспорту у КМДА та міській раді та особливості системи прийняття рішень в інших містах. Головною частиною воркшопу були теорія і розробка адвокаційних кампаній. На воркшопі ми працювали в командах, планували конкретну адвокаційну роботу над окремими вулицями. Дякуємо всім, хто долучився!”, – пояснюють тренерки Ксенія Семенова і Анастасія Макаренко.

Фото: Марія Шененко

“Доволі цікавий і незвичайний формат роботи для мене, багато нового. Я отримав корисну інформацію про методи роботи з державними органами”, – розповів учасник воркшопу Андрій Погорілий.

“Практики, які ми розглядали, використовуються при розробці програмного забезпечення і є ефективними. Важливо, не втратити мотивацію діяти далі”, – поділився враженнями учасник воркшопу з Одеси, представник ГО “ВелоВектор” Віталій Расстрига.

“Ми не прощаємось, попереду фолоуапи, спілкування в фб-групі, воркшоп закінчиться тоді, коли ми сядемо на велосипеди і проїдемось по велодоріжках на цих двох подільських вулицях – Кирилівській і Глибочицькій”, – резюмувала асистентка проектів Катерина Шульга.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Фото: Марія Шененко

Учасники та учасниці тренінгу відбирались на конкурсній основі з урахуванням розподілу на учасників/ць з Києва та інших міст, особистої мотивації та готовності застосовувати нові знання на практиці для посилення роботи Асоціації велосипедистів Києва або громадських організацій з інших міст.

Тренінг проводився в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Більше фото з події тут.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані