31 березня 2018 року Асоціація велосипедистів Києва провела воркшоп з підготовки велосипедних адвокаційних кампаній.

У воркшопі взяли участь 20 активних мешканців та мешканок Києва і представників/ць громадських організацій, які займаються адвокацією велотранспорту в інших містах України.

Фото: Марія Шененко

На цьому одноденному тренінгу учасники та учасниці вивчали та планували свою роботу над спільними проектами лоббіювання появи якісної велоінфраструктури в рамках реконструкцій трьох вулиць Києва.

“Воркшоп дав розуміння, що таке адвокація і що в тому для активних мешканців/ок міста, яка система управління у сфері транспорту у КМДА та міській раді та особливості системи прийняття рішень в інших містах. Головною частиною воркшопу були теорія і розробка адвокаційних кампаній. На воркшопі ми працювали в командах, планували конкретну адвокаційну роботу над окремими вулицями. Дякуємо всім, хто долучився!”, – пояснюють тренерки Ксенія Семенова і Анастасія Макаренко.

Фото: Марія Шененко

“Доволі цікавий і незвичайний формат роботи для мене, багато нового. Я отримав корисну інформацію про методи роботи з державними органами”, – розповів учасник воркшопу Андрій Погорілий.

“Практики, які ми розглядали, використовуються при розробці програмного забезпечення і є ефективними. Важливо, не втратити мотивацію діяти далі”, – поділився враженнями учасник воркшопу з Одеси, представник ГО “ВелоВектор” Віталій Расстрига.

“Ми не прощаємось, попереду фолоуапи, спілкування в фб-групі, воркшоп закінчиться тоді, коли ми сядемо на велосипеди і проїдемось по велодоріжках на цих двох подільських вулицях – Кирилівській і Глибочицькій”, – резюмувала асистентка проектів Катерина Шульга.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Фото: Марія Шененко

Учасники та учасниці тренінгу відбирались на конкурсній основі з урахуванням розподілу на учасників/ць з Києва та інших міст, особистої мотивації та готовності застосовувати нові знання на практиці для посилення роботи Асоціації велосипедистів Києва або громадських організацій з інших міст.

Тренінг проводився в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Більше фото з події тут.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний