У п’ятницю, 13 квітня, сотні працівників київських компаній, організацій та установ взяли участь у флешмобі “Велосипедом на роботу”.

На Майдані Незалежності Асоціація велосипедистів Києва організувала сніданок, фотозону і конкурси для тих, хто зміг заїхати в центр Києва перед роботою.

Ми вперше провели конкурс Best Corporate Team і в ньому взяли участь 17 корпоративних велоколон. Перемогу отримала найчисленніша велоколона Посольства США в Україні. До флешмобу “Велосипедом на роботу” приєдналась відома телеведуча Марися Горобець, яка теж приїхала велосипедом i провела конкурс Best Corporate Team.

І традиційно обрали переможців традиційного конкурсу на найкращий діловий лук. Перемогу за найкращий жіночий діловий лук на велосипеді здобули співробіниці юридичної фірми EVERLEGAL Daria Kravets і Elena Botshteyn, а найкращий чоловічий діловий образ мав Sergiy Matyushenko з Посольства Королівства Данії в Україні, який приїхав на каргобайку!

Заїхати перед роботою на Майдан можна було поодинці, організованою колоною разом з іншими учасниками зі свого району або разом з колегами.

“Велосипедом у Києві їздить багато людей, і їздило б ще більше, якби для цього було більше умов. Велосипед може бути зручним і швидким видом транспорту для щоденних поїздок, якщо для цього створювати умови, зокрема, на робочих місцях. Сьогодні ми оголошуємо щорічний конкурс для роботодавців “Велопрацедавець 2018”. Цей конкурс проводимо вже дев’ятий рік, щоб відзначити найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси”, – розповіла директорка Асоціація велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

Перемогу в конкурсі “Велопрацедавець року” отримує компанія/організація/установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників – щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу. Більше на сайті конкурсу: http://bikeoffice.avk.org.ua/

Кавою і круасанами учасників флешмобу пригощала мережа гіпермаркетів Ашан, а призи для переможців конкурсів надали cервіс активного відпочинку veliki.ua, мінікондитерська Sereda vegan pointDruzi Cafe і Велопробіг “Чумацький шлях в Америку”.

Нагадаємо, у неділю, 15 квітня, у Києві відкривається Велошкола з безпеки руху.

Фото Moto Travels і Andrii Skrobach

Більше фото тут

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця