Рада та персонал АВК запрошують членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації, що відбудуться влітку.

Коли: 2 червня 2018 року

Де: буде повідомлено пізніше

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація на подію

Перевага проведення Загальних Зборів улітку – можливість зустрітися в форматі вечірки-презентації на свіжому повітрі, де всі почуватимуться невимушено та комфортно.

Ми розкажемо, чим займалась Асоціація у 2017 році, обговоримо плани і цілі на найближчий період, оберемо нову Раду та завершимо день неформальним спілкуванням. Про те, чим жила і які проекти втілювала в життя АВК в 2017 році, дивіться у нашому звітному відео.

Загальні збори проходять раз на рік і є ключовою внутрішньою подією Асоціації, де можна вдосталь поспілкуватися, познайомитися між собою та проаналізувати діяльність АВК. Під час Загальних зборів члени Асоціації можуть напряму впливати на рішення АВК та обирати Раду. Однак збори відкриті також для всіх, хто ще не вступив в організацію та хоче поближче з нею познайомитися.

Як члени АВК можуть впливати на діяльність організації?

Якщо Ви член АВК, ви маєте право голосувати за план на наступний рік, обирати нову Раду, Голову Асоціації та Ревізійну комісію. Під час Загальних зборів Ви висловлюєте свою думку чи пропонуєте для обговорення актуальні питання перед усіма членами організації.

Я не є членом АВК. Чи можна мені прийти на Загальні Збори?

Так, загальні збори відкриті для всіх зацікавлених. Давно спостерігаєте за організацією, та не наважуєтеся долучитися? Хочете нарешті побачити, “хто всі ці люди”? Просто цікаво, що відбувається у велосипедному житті Києва та України? Чекаємо вас на Загальних зборах! Ви можете брати участь в усій програмі зборів, крім голосування.

Нагадуємо, для того, аби ви могли брати участь у голосуванні, ваше в АВК членство повинно бути дійсним на момент Загальних зборів.
Приєднатися/ подовжити членство можна буде безпосередньо на події або заздалегідь онлайн. Членство в АВК дійсне рік з моменту оформлення/ подовження.

Чи можу я допомогти у підготовці Загальних зборів?

Запрошуємо разом з нами долучитися до процесу організації щорічної зустрічі. Для нас дуже цінна ваша підтримка та допомога. Якщо бажаєте стати волонтером на заході, просимо вказати це в реєстраційній формі для подальшої комунікації.

 

Дата Загальних Зборів – 2 червня 2018 року.

Місце проведення буде повідомлено незабаром.

Для участі не забувайте реєструватися.

 

Нагадаємо, останні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва відбулися 22 квітня 2017 року.

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

Як долучитися до Асоціації велосипедистів Києва

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Проект “ВелоСхід”, який за підтримки USAID стартував на Сході України у червні цього року, вже добігає кінця. За чотири місяці проектна команда Асоціації велосипедистів Києва

АВК запускає для волонтерської команди міні-курс з журналістики та створення контенту на теми про міський розвиток та велорух.   Ми впевнені, що усі наші волонтери

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери