В Асоціації велосипедистів Києва відбулись кадрові зміни і тепер в організації працюють координаторки з розвитку партнерської, членської і волонтерської програм, а також нова асистентка проектів.

Нову посаду координаторки членської і волонтерської програм посіла Марія Шененко. До АВК вона приєдналася як волонтерка у 2015 році, а через рік стала членом команди офісу як координаторка велоточок АВК. 

Координаторка членської і волонтерської програм Марія Шененко разом з волонтерами. Фото: АВК

Випусниця бакалаврської програми з філології та магістерської програми зі зв’язків з громадськістю Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Марія почала займатися громадською діяльністю та волонтерством з 2013 року. Ще під час навчання допомагала з організацією освітніх проектів у межах “Спілки ініціативної молоді”, згодом потрапила до волонтерського руху “Екоцентр” (нині – “Екодія”) від Національного екологічного центру України. Разом з командою екоактивістів брала участь у міжнародних кліматичних переговорах COP21 в Парижі.

Маша Шененко на Велопараді дівчат влітку 2017 року.

Координаторкою партнерської програми стала Маріанна Маршаленко, яка понад 5 років працювала координатором корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в міжнародній компанії. Саме в цій ролі Маріанна познайомилась з АВК завдяки конкурсу для роботодавців Києва “Велопрацедавець року”. З лютого 2018 року Маріанна курує партнерську програму АВК, а також є розробницею та координаторкою сертифікаційної програми.

Посаду асистентки проектів АВК здобула Катерина Шульга, яка працювала проектним менеджером у ГО “Містосад”, де брала участь у створенні нових публічних просторів на сході країни. Випускниця кафедри екології Києво-Могилянської академії. Має досвід навчання за обміном на факультеті просторового планування міст в University of Groningen і досвід адаптації екологічних директив у проекті Європейського Союзу в Міністерстві екології України. Під час навчання брала активну участь в екологічних та урбаністичних студентських ініціативах, таких як еко-клуб «Зелена хвиля» та Revitaliza Naukma. На посаді асистентки проектів АВК Катерина відповідає за забезпечення ефективної роботи офісу та допомагає в організації та проведенні подій АВК, зокрема Велошколи з безпеки руху. У 2018 році координаторкою велотренерів Велошколи з безпеки руху стала Анна Храбан, яка проводить велонавчання вже кілька років поспіль.

Асистентка проектів АВК Катерина Шульга і координаторка тренерів Велошколи з безпеки руху Анна Храбан. Фото: АВК

Нові посади в Асоціації велосипедистів Києва з’явилися в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Команду залишила Анна Гайдай, яка координувала Велошколу АВК з безпеки руху і була асистенткою проекту Європейського Союзу “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”.

Нагадаємо, відкрито вакансію координатора/ки роботи по Києву в АВК і набір тренерів у Велошколу АВК з безпеки руху.

Асоціація велосипедистів Києва – це експертний центр та громадське об’єднання активістів, які працюють над перетворенням Києва на зручне і безпечне місто для пересування велосипедом.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

17 липня Асоціація велосипедистів Києва провела освітній семінар «Велокультура як інструмент корпоративної соціальної відповідальності» в Американській торговельній палаті (ACC). «Поїздки велосипедом на роботу стають все

Центром Києва проїхали понад 500 учасниць Велопараду дівчат #KyivCycleChic, які продемонстрували, що поїздки на велосипеді можливі з будь-якої нагоди і в одязі на будь-який смак

Велосипедистів у Києві стало на 40% більше за рік, відповідно до результатів останнього підрахунку велосипедистів у столиці навесні 2018 року. У будній та вихідний на