Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi Cafe.

Учасники зустрічі дізналися можливості партнерства для бізнесу від АВК і плани Клубу велобізнесу АВК на 2018 рік. Під час бізнес-сніданку координаторка партнерської програми АВК Маріанна Маршаленко презентувала також останні новини у велосипедному русі Києва і досягнення Асоціації.

Бенефіти членів Клубу:

  • Можливість бути рушієм велосипедних змін в Україні
  • Розширення ринку завдяки діяльності АВК
  • Участь у велоплатформі Клубу: доступ до контактів і майданчик для спілкування
  • Отримання першими пропозиції партнерств проектів АВК: на велоподіях, бізнес зустрічах, подіях для різних спільнот
  • Нетворкінг: під час велофоруму (влада – бізнес), регулярні бізнес-сніданки; велопікнік для партнерів Клубу; благодійні заходи
  • Інформування та можливість залучення в міжнародні грантові програми (наприклад, Horizont 2020, GIZ і тд)

Членство в Клубі

Вартість на 2018 рік: 5000 грн

Щоб стати членом Клубу достатньо:

  1. сплатити членський внесок;
  2. підписати Меморандум і надати контакти відповідальної особи;
  3. брати участь у заходах Клубу.

Після бізнес-сніданку було підписано перший меморандум між Асоціацією велосипедистів Києва і першою українською мережею прокату, продажу і сервісу велосипедів Veliki.ua та її засновником Олексієм Кушкою.

Фото: Марія Шененко

Нагадаємо, Клуб велобізнесу – це інструмент розвитку велоіндустрії в Україні, який АВК запустила 2017 року в пілотному режимі. Першими його учасниками стали Eurovel, Помаранчевий Ровер і veliki.ua.

Клуб велобізнесу є платформою взаємодії для велобізнесу, bike-friendly бізнесу та громадської організації. Клуб велобізнесу посилює роботу Асоціації велосипедистів Києва, але не впливає на прийняття рішень в організації, АВК є незалежною громадською організацією.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2019 рік просять передбачити кошти на проектування семи веломаршрутів у Києві. Про це свідчить бюджетний запит Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської

Асоціація велосипедистів Києва поділилась досвідом з представниками та представницями громад, які перемогли в конкурсі на отримання грантів і проводили Європейський тиждень мобільності 2018. Тренінг став

До створення велосипедної історії України може долучитись кожен. Дослідження про історію велосипеда в Україні робить Ольга Мартинюк, авторка і кураторка виставки «Велобум 1890-х». Пропонуємо вписати