Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi Cafe.

Учасники зустрічі дізналися можливості партнерства для бізнесу від АВК і плани Клубу велобізнесу АВК на 2018 рік. Під час бізнес-сніданку координаторка партнерської програми АВК Маріанна Маршаленко презентувала також останні новини у велосипедному русі Києва і досягнення Асоціації.

Бенефіти членів Клубу:

  • Можливість бути рушієм велосипедних змін в Україні
  • Розширення ринку завдяки діяльності АВК
  • Участь у велоплатформі Клубу: доступ до контактів і майданчик для спілкування
  • Отримання першими пропозиції партнерств проектів АВК: на велоподіях, бізнес зустрічах, подіях для різних спільнот
  • Нетворкінг: під час велофоруму (влада – бізнес), регулярні бізнес-сніданки; велопікнік для партнерів Клубу; благодійні заходи
  • Інформування та можливість залучення в міжнародні грантові програми (наприклад, Horizont 2020, GIZ і тд)

Членство в Клубі

Вартість на 2018 рік: 5000 грн

Щоб стати членом Клубу достатньо:

  1. сплатити членський внесок;
  2. підписати Меморандум і надати контакти відповідальної особи;
  3. брати участь у заходах Клубу.

Після бізнес-сніданку було підписано перший меморандум між Асоціацією велосипедистів Києва і першою українською мережею прокату, продажу і сервісу велосипедів Veliki.ua та її засновником Олексієм Кушкою.

Фото: Марія Шененко

Нагадаємо, Клуб велобізнесу – це інструмент розвитку велоіндустрії в Україні, який АВК запустила 2017 року в пілотному режимі. Першими його учасниками стали Eurovel, Помаранчевий Ровер і veliki.ua.

Клуб велобізнесу є платформою взаємодії для велобізнесу, bike-friendly бізнесу та громадської організації. Клуб велобізнесу посилює роботу Асоціації велосипедистів Києва, але не впливає на прийняття рішень в організації, АВК є незалежною громадською організацією.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company в Києві стали бізнес-центр «Іллінський», юридична фірма EVERLEGAL, кав’ярня Sereda Vegan Point і ресторан «Тарас Бульба». Сертифікати вручила

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить