Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – вже понад 600!

Знайомтесь – Володимир Подогов, член та активний волонтер АВК, веломайстер.

 

 

1. Як давно ти їздиш на велосипеді?

Я досить пізно навчився їздити на велосипеді, в 9-му класі, і коли навчився,  особливо не їздив. Перший свій велосипед купив у 2013 році, круїзер, щоб неспішно добиратися на роботу.

2. З якою метою його використовуєш?

Найчастіше – як транспорт, коли мені потрібно бути вчасно або коли потрібно робити багато пересадок під час поїздок громадським транспортом. Також інколи використовував велосипед як сушку для одягу 🙂

3. Що для тебе велосипед?

Велосипед – це пристрасть, це частина мене, а тепер іще й робота. Майже ідилія.

4. Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Близько 3-4 років тому познайомився з АВК у Києві. У той період окрім них ніхто не займався питаннями велоінфраструктури. Я міг виділити час на допомогу, і мав бажання робити це, тому і почав допомагати. Хоча офіційно я член організації менше, ніж рік.

5. І наостанок: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Просто починайте використовувати велосипед, поступово, спочатку до магазину, потім на роботу, – і втягнетесь. Нагайдайте собі правила дорожнього руху, відвідайте велошколу від АВК.

 

Як долучитися до Асоціації велосипедистів Києва

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

інші цікаві матеріали

Киянка і волонтерка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Тетяна Жук розповіла про свій досвід користування велосипеда в місті. КРОК 1. Велошкола. Я завжди була впевнена, що

 Учасник велопробігу «Чумацький Шлях» Максим Семак, який подолав разом з іншими 10 000 км Північною Америкою за 100 днів, розповів лайфхаки успішного вибору велосипеда для подорожі.

Уже кілька останніх років неофіційне звання української велостолиці дістається Івано-Франківську. Саме тут протягом трьох днів 5-7 жовтня проходив ювілейний – 10-тий “Veloforum” для лідерів та