Соціальна мережа для велосипедистів “Велоген” здобула перемогу на форум-виставці Innovation Market та на туристичному хакатоні від Zruchno.Travel.

Фото: сайт соцмережі “Велоген”

У межах хакатону представники “Велогену” на основі вподобань споживачів та аналізу Big Data розробили унікальну систему генерації маршрутів через туристичні пам’ятки.

Аудиторія «Велогену» – велосипедисти України та велотуристи-іноземці, тому команда соціальної мережі займається розробкою та побудовою туристичних маршрутів, пропонує скористатися GPS-трекером. Крім того, користувачас доступні City Guide, онлайн-журнал та чат.

За словами керівника проекту Юрія Патинка, в майбутньому команда планує використовувати у своїх напрацюваннях штучного інтелекту IBM Watson для вдосконалення власних сервісів. Наразі завдяки участі та перемозі у таких масштабних подіях як Innovation Market та Перший туристичний хакатон співзасновники проекту змогли розширити свою аудиторію користувачів, познайомити з ідеєю представників громадськості, ЗМІ та чиновників, а також знайти партнерів для реалізації спільних проектів.

Відзначимо, команда “Велогену” виборола перше місце у конкурсі серед 47 стартапів, а також здобула перемогу у туристичному хакатоні, де брали участь 12 команд. Проект отримав головний приз за найкраще впровадження сервисів IBM Watson, та призи партнерів конкурсу.

Детальніше про соціальну мережу – в інтерв’ю засновників сервісу.

 

Матеріал виходить у межах інформаційного партнерства соціальної мережі “Велоген” та Асоціації велосипедистів Києва. Нагадуємо, що “Велоген” був генеральним партнером Велофоруму-2016 в Харкові.

 

інші цікаві матеріали

Більшість крадіїв, а саме 95%, використовують нескладні інструменти. Вони — опортуністи, що шукають миттєвої винагороди в формі готівки. Вони хочуть якнайшвидше виміняти велосипед на гроші.

Учасники та учасниці проекту “ВелоСхід” напередодні завершення проекту отримали унікальну додаткову можливість – відкрити для себе Польщу велосипедну. Всі, як справжні першовідкривачі, повернулися додому не

Невірна оцінка часу, необхідного на дорогу, може відвернути людей від ходіння пішки чи використання велосипеда, щоб дістатись на роботу. Про це повідомляє ScienceDaily. Занепокоєння щодо