Співвласник першої в Україні мережі прокату, продажу і сервісу велосипедів veliki.ua Олексій Кушка потрапив до рейтингу найкращих підприємців України.

Компанія veliki.ua є партнером Асоціації велосипедистів Києва та членом Клубу велобізнесу АВК, заснованого у 2017 році.

“Ми хочемо показати, що в Україні крім Агро та ІТ бізнесу є інші бізнеси, наприклад прокат велосипедів, які також роблять свою важливу справу. На нашу думку, наша діяльність робить людей щасливішими і більш здоровими. Ми підсаджуємо людей на “колеса щастя” і дбаємо дваючи про довкілля, промотуючи тему “велосипед це транспорт”, – говорить Олексій Кушка.

Голосування на визначення переможця рейтингу “Підприємець року” триває до 13 грудня. Щоб підтримати Олексія Кушку, шукайте його фото в рейтингу на сторінці за посиланням  та натисніть праворуч на квадраті зі стрілочкою.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Більшість крадіїв, а саме 95%, використовують нескладні інструменти. Вони — опортуністи, що шукають миттєвої винагороди в формі готівки. Вони хочуть якнайшвидше виміняти велосипед на гроші.

Учасники та учасниці проекту “ВелоСхід” напередодні завершення проекту отримали унікальну додаткову можливість – відкрити для себе Польщу велосипедну. Всі, як справжні першовідкривачі, повернулися додому не

Невірна оцінка часу, необхідного на дорогу, може відвернути людей від ходіння пішки чи використання велосипеда, щоб дістатись на роботу. Про це повідомляє ScienceDaily. Занепокоєння щодо