Співвласник першої в Україні мережі прокату, продажу і сервісу велосипедів veliki.ua Олексій Кушка потрапив до рейтингу найкращих підприємців України.

Компанія veliki.ua є партнером Асоціації велосипедистів Києва та членом Клубу велобізнесу АВК, заснованого у 2017 році.

“Ми хочемо показати, що в Україні крім Агро та ІТ бізнесу є інші бізнеси, наприклад прокат велосипедів, які також роблять свою важливу справу. На нашу думку, наша діяльність робить людей щасливішими і більш здоровими. Ми підсаджуємо людей на “колеса щастя” і дбаємо дваючи про довкілля, промотуючи тему “велосипед це транспорт”, – говорить Олексій Кушка.

Голосування на визначення переможця рейтингу “Підприємець року” триває до 13 грудня. Щоб підтримати Олексія Кушку, шукайте його фото в рейтингу на сторінці за посиланням  та натисніть праворуч на квадраті зі стрілочкою.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Як Амстердам став велостолицею світу? Український журналіст Олег Єльцов розпитав велоактивіста з Амстердама про його досвід велореволюції по-голландськи. Матеріал републікується в перекладі з дозволу автора.

Більшість крадіїв, а саме 95%, використовують нескладні інструменти. Вони — опортуністи, що шукають миттєвої винагороди в формі готівки. Вони хочуть якнайшвидше виміняти велосипед на гроші.

Учасники та учасниці проекту “ВелоСхід” напередодні завершення проекту отримали унікальну додаткову можливість – відкрити для себе Польщу велосипедну. Всі, як справжні першовідкривачі, повернулися додому не