Київська міська рада затвердила бюджет на 2018 рік, де заклала 50 мільйонів гривень на розвиток велоінфраструктури в столиці.

Депутати Київради проголосували бюджет-2018 з дохідною частиною 49,1 млрд грн на пленарному засіданні 21 грудня.

Фото Facebook / Кличко – мер

На розвиток велосипедної інфраструктури закладено 50 млн грн (“Реконструція та будівництво вулично-дорожньої мережі в частині створення велосипедної інфраструктури”), у т.ч. 100 тис. грн на проектні роботи. Загалом на транспортну інфраструктуру виділено майже 5 мільярдів гривень (на 10% більше, ніж минулого року).

Проект бюджету-2018

У бюджеті не деталізується, на шо саме передбачається витратити кошти. Нагадаємо, раніше Департамент транспортної інфраструктури КМДА сформував бюджетний запит на велоінфраструктуру на 2018 рік в розмірі 50 млн грн. Асоціація велосипедистів Києва допомагала формувати програму фінансування велоінфраструктури та розвитку велотранспорту в столиці.

Громадський бюджет

У бюджеті-2018 збільшили фінансування Громадського проекту до 150 мільйонів гривень.

Восени 2017 року в голосуванні за проекти Громадського бюджету перемогли, зокрема, два проекти представників Асоціації велосипедистів Києва. Це “Велоперехоплювальні паркінги поруч зі станціями метрополітену” і “Безпечні переходи з острівцями безпеки”.

Фото з весняного дня “Велосипедом на роботу” 2017 року. Фото: Олександр Брамс

Голосування проекту велоконцепції Києва відкладено на початок 2018 року. Сьогодні, 22 грудня, у КМДА відбулась зустріч велоініціатив Києва з міським головою Віталієм Кличком.

Нагадаємо, 14 грудня велоініціативи Києва звернулись до Київради та КМДА через те, що в проекті бюджету Києва на 2018 рік зникли 50 млн грн, заплановані на розвиток велоінфраструктури.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2019 рік просять передбачити кошти на проектування семи веломаршрутів у Києві. Про це свідчить бюджетний запит Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

Українська велосипедна мережа зробила пропозиції до Плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України 2030. Пропозиції передано в Міністерство інфраструктури України. До