Наприкінці жовтня на велоточці від АВК у трьох містах Луганської області можна було дізнатися про основні правила дорожнього руху, скористатися безкоштовним велопрокатом, поспілкуватися з волонтерами Асоціації та отримати рекомендації щодо промо велокультури.

Вихідні 20-22 жовтня активісти АВК Павло Кучапін та Марія Шененко провели, подорожуючи Луганщиною разом з Фестивалем “З країни в Україну”. Мета фестивалю – популяризація сучасної української культури. Зокрема, була нагода поговорити і про велокультуру.

У Старобільську, Кремінній та Лисичанську АВК пощастило познайомитися з місцевими велоактивістами та поділитися досвідом роботи з різними цільовими аудиторіями щодо популяризації велотранспорту в містах.

Традиційно, на велоточці всі охочі могли скористатися безкоштовним велопрокатом, поспілкуватися з велотренером та дізнатися основні правила дорожнього руху. Успішно пройшовши тест на знання ПДР,  відвідувачі отримували велосипедні права.

Окрім того, учасники від АВК мали нагоду презентувати київську організацію на “Містечку НДО” в межах фестивалю – майданчику для нетворкінгу та обміну досвідом між громадськими організаціми. Приємно було виявити, що декотрі з них дотичні до питань транспорту, інфраструктури та популяризації велоруху.

 

АВК дякує організаторам Фестивалю “З країни в Україну” за запрошення взяти участь та познайомитись з велоактивістами Луганщини.

Велоточка АВК відбулася за підтримки Представництва Фонду  ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

У неділю, 26 червня, на центральній вулиці країни Хрещатику відбулося яскраве святкування Дня молоді, на якому команда АВК влаштувала свою фестивальну Велоточку з безкоштовним велопрокатом.

6-9 травня команда волонтерів АВК помандрувала на Фестиваль кіна та урбаністики “86”, що відбувся вже втретє у наймолодшому українському місті Славутичі, та задала там справжніх велосипедних

Минулої неділі, 1 листопада, Асоціація велосипедистів Києва влаштувала свою ВелоТочку на фестивалі “Дій фест 4.0”, який відбувся на честь святкування міжнародного Дня веганів. Цього разу