У п’ятницю, 22 вересня, жителі Києва взяли участь у флешмобі “Велосипедом на роботу” в День без авто, який відзначають по всьому світу.

Асоціація велосипедистів Києва організувала традиційну зустріч за кавою на Майдані для жителів міста, які цього дня поїхали на роботу чи навчання саме велосипедом.

Київ стане зручним містом для людей тоді, коли буде створено умови для руху велосипедом – безпечну велосипедну інфраструктуру. Як це зробити, пояснює велоконцепція, яку розробили за участю Асоціації велосипедистів Києва. Якщо Київрада ухвалить велоконцепцію та виділить з бюджета кошти на її реалізацію, столиця отримає шанс стати справді європейським містом, в якому люди не лише хочуть, але й можуть їздити на велосипеді“, – розповіли в Асоціації велосипедистів Києва.

Фото: Тетяна Малих / Tetiana Malykh

Фото: Тетяна Малих / Tetiana Malykh

Учасники флешмобу «Велосипедом на роботу» показали, що велосипед може бути зручним, швидким та дешевим транспортом для щоденних поїздок. На Майдані пройшов конкурс на кращий діловий лук, призом за перемогу в конкурсі був торт від велокав’ярні Sereda. Смачними кавою та круасанами пригощала учасників флешмобу мережа гіпермаркетів “Ашан Україна“. Підтримку флешмобу надали мережа велопрокату та веломагазинів Veliki.ua і громадська організація “Екодія”.

Фото: Тетяна Малих / Tetiana Malykh

Фото: Тетяна Малих / Tetiana Malykh

Фото: Тетяна Малих / Tetiana Malykh

Фото: Тетяна Малих / Tetiana Malykh

Нагадаємо, нещодавно опубліковано стратегічно важливий для Києва документ – проект велоконцепції. Асоціація велосипедистів Києва закликає депутатів Київської міської ради ухвалити проект велоконцепції, щоб зробити місто зручним для людей.

У неділю, 24 вересня, в Києві відбудеться закриття Велошколи з безпеки руху від Асоціації велосипедистів Києва одночасно в трьох районах – Поділ, Голосієво і Позняки.

Фото: Тетяна Малих / Tetiana Malykh

Довідково. 22 вересня по всьому світу відзначають День без авто. Цього дня пропонується відмовитися від використання приватного авто на користь громадського транспорту, їзди на велосипеді або пішої ходи. Осінній день “Велосипедом на роботу” проходить у рамках Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. Щороку з 16 по 22 вересня його святкують у понад 5 тисячах міст Європи. Темою ЄТМ цього року є “Екологічна, доступна та розумна мобільність”. Гасло ЄТМ “Разом – ефективніше”! Ініціатором Європейського тижня мобільності у місті Києві є Асоціація велосипедистів Києва, яка проводить ЄТМ з 2011 року. Цьогорічний ЄТМ відбувається за підтримки Європейського Союзу та посольства Великої Британії в Україні.

Більше інформації на сайті: http://www.mobilityweek.org.ua/

Нагадаємо, для київських роботодавців триває конкурс “Велопрацедавець 2017”, а для українських журналістів – конкурс аналітичних медіаматеріалів від Асоціації велосипедистів Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний