Стало відомо програму міжнародної конференції Велофорум 2017, який відбудеться в Миколаєві 6-8 жовтня 2017 року.

Темою Велофоруму 2017 є “Велосипед – каталізатор змін у містах”. Серед іноземних спікерів конференції будуть зокрема офіцер з економічної та фіскальної політики ECF (Європейської федерації велосипедистів) Хольгер Хобольд (Бельгія), керівник українського відділення Dornier Consulting International GmbH, яка спеціалізується на консалтингу у сфері транспорту та побудови стійких транспортних систем, Ашраф Хамед, президент найбільшої шведської велоорганізації Cykelfrämjandet та віце-президент ECF Ларс Стрьомгрен тощо.

На Велофорумі буде серія пленарних секцій на тему велосипедного транспорту, а саме: національних транспортних політик, досліджень та аналітики, поточної ситуації в українських містах, велоподій, міських кампаній, велосипедного бізнесу, фінансування міських проектів, пов’язаних з транспортом і “кілька тез про майбутнє”. З повною програмою Велофоруму можна ознайомитися на сайті конференції.

Крім того, у програмі Велофоруму – воркшопи (наприклад, на тему “Як місту створити першу якісну велодоріжку від А до Я”), велоекскурсії, кава з експертом, печа-куча (короткі виступи на актуальні теми) і прогулянка на катері по річках Миколаєва.

Велофорум відбудеться в Миколаївській міській раді та Чорноморському університеті ім. Петра Могили.

Велофорум – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Щоб потрапити на Велофорум 2017 у Миколаєві, необхідно зареєструватися.

Вперше за дев’ятирічну історію Велофоруму команда організаторів вирішила провести виставку велоаксесуарів від українських виробників.

Організаторами Велофоруму є громадські організації “Асоціація велосипедистів Києва”, “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче), а також консалтингова компанія Dornier Consulting. Співорганізаторами є мерія Миколаєва, громадська організація «Альтер-Спорт» за підтримки КУ «Агенція розвитку Миколаєва» і міського голови.

Велофорум 2017 проходить за підтримки Європейського Союзу, посольства Великої Британії в Україні, British Council, представництва Фонду Гайнріха Бьолля в Україні, посольства Швеції в Україні, Чорноморського університету ім. Петра Могили, міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича та Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Партнерами Велофоруму є компанія, яка надає послуги у сфері транспортного планування та безпеки дорожнього руху Urban Consulting Group, офіційний дистриб’ютор кріплень, багажників та велосипедних аксесуарів Thule в Україні
Bagazhnik.ua, офіційний дилер автомобілів Renault в Миколаєві “М Моторс“.

Медіапартнером міжнародної конференції Велофорум 2017 є миколаївське інтернет-видання Nik Life.

Нагадаємо, у 2016 році Велофорум 2016 відбувся у Харкові, де зібрав 112 учасників і доповідачів з 29 міст України, Білорусі, Чехії, Німеччини і Бельгії. У попередні роки конференцію приймали Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

У суботу, 14 липня, центром Києва проїде Велопарад дівчат #KyivCycleChic — неспішна велопрогулянка вулицями міста, яка покаже, що поїздки на велосипеді можливі з будь-якої нагоди