Стало відомо програму міжнародної конференції Велофорум 2017, який відбудеться в Миколаєві 6-8 жовтня 2017 року.

Темою Велофоруму 2017 є “Велосипед – каталізатор змін у містах”. Серед іноземних спікерів конференції будуть зокрема офіцер з економічної та фіскальної політики ECF (Європейської федерації велосипедистів) Хольгер Хобольд (Бельгія), керівник українського відділення Dornier Consulting International GmbH, яка спеціалізується на консалтингу у сфері транспорту та побудови стійких транспортних систем, Ашраф Хамед, президент найбільшої шведської велоорганізації Cykelfrämjandet та віце-президент ECF Ларс Стрьомгрен тощо.

На Велофорумі буде серія пленарних секцій на тему велосипедного транспорту, а саме: національних транспортних політик, досліджень та аналітики, поточної ситуації в українських містах, велоподій, міських кампаній, велосипедного бізнесу, фінансування міських проектів, пов’язаних з транспортом і “кілька тез про майбутнє”. З повною програмою Велофоруму можна ознайомитися на сайті конференції.

Крім того, у програмі Велофоруму – воркшопи (наприклад, на тему “Як місту створити першу якісну велодоріжку від А до Я”), велоекскурсії, кава з експертом, печа-куча (короткі виступи на актуальні теми) і прогулянка на катері по річках Миколаєва.

Велофорум відбудеться в Миколаївській міській раді та Чорноморському університеті ім. Петра Могили.

Велофорум – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Щоб потрапити на Велофорум 2017 у Миколаєві, необхідно зареєструватися.

Вперше за дев’ятирічну історію Велофоруму команда організаторів вирішила провести виставку велоаксесуарів від українських виробників.

Організаторами Велофоруму є громадські організації “Асоціація велосипедистів Києва”, “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче), а також консалтингова компанія Dornier Consulting. Співорганізаторами є мерія Миколаєва, громадська організація «Альтер-Спорт» за підтримки КУ «Агенція розвитку Миколаєва» і міського голови.

Велофорум 2017 проходить за підтримки Європейського Союзу, посольства Великої Британії в Україні, British Council, представництва Фонду Гайнріха Бьолля в Україні, посольства Швеції в Україні, Чорноморського університету ім. Петра Могили, міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича та Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Партнерами Велофоруму є компанія, яка надає послуги у сфері транспортного планування та безпеки дорожнього руху Urban Consulting Group, офіційний дистриб’ютор кріплень, багажників та велосипедних аксесуарів Thule в Україні
Bagazhnik.ua, офіційний дилер автомобілів Renault в Миколаєві “М Моторс“.

Медіапартнером міжнародної конференції Велофорум 2017 є миколаївське інтернет-видання Nik Life.

Нагадаємо, у 2016 році Велофорум 2016 відбувся у Харкові, де зібрав 112 учасників і доповідачів з 29 міст України, Білорусі, Чехії, Німеччини і Бельгії. У попередні роки конференцію приймали Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

На міжнародну конференцію Veloforum 2019 у Вінниці 4-6 жовтня приїхали понад 200 учасників та експертів з різних міст України та світу. Темою Veloforum 2019 є

Велофорум 2019 відкрив відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться у Вінниці 4-6 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного Велофоруму: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на

Ми розкажемо про 5 проектів Громадського бюджету, які можуть зробити пересування в місті зручнішим і безпечнішим для людей. Їх подали члени, друзі та волонтери U-Cycle (ГО