Завдяки проекту “Велосипедом до школи” біля шкіл м. Васильків з’явилися велосипедні парковки, а учням нагадають про базові правила дорожнього руху для велосипедистів.

Члени та активісти Асоціації велосипедистів Києва Наталія, Антон та Катерина Шаванови у межах конкурсу проектів “Добросправ” від васильківської громадської організації “Альянс Добрих Справ” подали власний проект “Велосипедом до школи”. Завдяки ініціативі було встановлено велопарковки біля кожної середньої школи у Василькові.

У межах проекту запланували провести уроки з безпеки руху і розповісти школярам про користь від використання велосипедів, а також випустили кишенькові правила дорожнього руху для велосипедистів. Дизайн для ПДР розробляв активіст АВК Станіслав Райх. Передбачають, що проект буде завершено до кінця вересня.

“Наша мета – щоб діти користувалися велосипедом в повсякденному житті, були більш здоровими та активними. Хочемо, щоб велосипед став частиною лайфстайлу більшої кількості людей. У Василькові немає велосипедної інфраструктури, окрім кількох парковок у магазинів, тут є куди рости і розвиватися. Всього встановили велопарковок на 40 паркомісць”, – зазначають активісти.

Встановлення велопарковок та робота зі школами м. Васильків стали можливими завдяки підтримці родини Шаванових Асоціацією велосипедистів Києва, компанією veliki.ua, ГО “Київ – велосипедне місто”, проектом ActiveEco, дитячим клубом “Дракоша” та ГО “Альянс добрих справ”.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Учасники та учасниці проекту “ВелоСхід” напередодні завершення проекту отримали унікальну додаткову можливість – відкрити для себе Польщу велосипедну. Всі, як справжні першовідкривачі, повернулися додому не

Голова Асоціації велосипедистів Києва Богдан Лепявко популяризував велосипед серед дітей, які стали учнями в Німецькому цифровому дитячому університеті. Як пояснити дітям, що велосипед робить місто