Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче на Івано-Франківщині вже втретє.

У 2017 році Bike Camp об’єднав навколо теми змін у містах 14 активістів з громадських організацій Миколаєва, Кривого Рогу, Харкова, Хмельницького, Дрогобича, Львова, Тернополя, Чернівців. Мета проекту – підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту на місцевому та на національному рівнях.

Фото: Вадим Денисенко

Протягом трьох днів учасники Bike Camp: тренінг для велоактивістів у Карпатах за допомогою ігор, тренінгів та воркшопів навчалися, як:

  • будувати «ефективні організації», взаємодіяти з засобами масової інформації, меріями та державними органами;
  • ефективно залучати волонтерів, членів і бізнес-партнерів;
  • розкладати проекти за логічною матрицею;
  • розробляти бюджети проектів громадських організацій та звітувати перед донорами та партнерами.

Лекторами Bike Camp 2017 були представники Асоціації велосипедистів Києва (АВК) та Центру соціальних та ділових ініціатив м.Яремче (ЦСДІ).

“Bike Camp – це платформа для обміну досвідом і навчання необхідним компетенціям для того, щоб стати успішною та впливовою громадською організацією в Україні”, – пояснюють організатори, якими є АВК і ЦСДІ.

Фото: Вадим Денисенко

“Цього року я була на Bike Camp як одна з модераторів від Асоціації велосипедистів Києва: секції “Робота зі ЗМІ” та “Звітування ГО”. Для мене це стало нагодою переглянути свою роботу і зрозуміти, що і як я роблю. А ще – нагодою подивитися на це з перспективи інших велоорганізацій України. Навчання – це завжди обмін досвідом, а не одностороннє його передавання”, – розповіла медіакоординаторка АВК Марина Блудша.

“В перший день ми дізналися, як перейти від стану “стурбованих громадян” до стану “впливова організація”. Розробили кейси для роботи в групах, обравши тему, над якою працювали три дні. Після трьох чудових днів нам прийшлось збирати речі, та роз’їжджатися по своїх містах застосовувати отримані знання на практиці. Дякуємо організаторам за ці вихідні!”, – кажуть учасники Bike Camp з ГО “ВелоДрогобич” Маріна Шквиря та Іван Гуляк.

Захід відбувся за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця