Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за червень 2017 року

Червень був доволі свіжим місяцем, часом навіть не вірилося у правдивість того, що на вулиці вже літо повних ходом. Проте для наших друзів велосипедистів такий температурний режим до душі та тіла, тому їх кількість не зменшилася, а навпаки.

 

У червні сталося 10 ДТП за участі велосипедистів, утім ця цифра є приблизною, адже три, про які повідомили з МотоХелп, сталися у Київській області, а саме поблизу сел Горенка, Хотянівка та Тарасовка.

Детальніше на мапі за посиланням 

Було одне смертельне ДТП за участі велосипедистки біля Хотянівки. На жаль, більш детальної інформації невідомо.

Якщо порівнювати червень 2016 та 2017 років, то цьогоріч ДТП відбулось більше на 3 випадки більше, але цього року також враховувалися ДТП за містом.

Наступний дайджест за липень чекайте за тиждень, а нижче нагадаємо, основні принципи безпеки.

Гарячі місця ДТП з велосипедистом – проспекти та широкі вулиці переважно на 3 ряди в одну сторону. Там автомобілістам є де пришвидшити швидкість за рахунок уважності.

Тому радимо велосипедистам бути більш уважними та максимально помітними в темну пору доби та навіть вдень, коли похмуро, вмикати мигавки та завжди одягати яскравий елемент одягу.

А якщо невпевнено відчуваєте себе на дорозі, приїздіть на безкоштовну Велошколу з безпеки руху від АВК.

ВелоХелп – це волонтерська ініціатива Асоціації велосипедистів Києва, яка тісно спрівпрацює з ГО МотоХелп та допомагає велосипедистам у разі ДТП у місті Києві.

МотоХелп – це ініціативна група мотоциклістів, які виїжджають на місце ДТП, що трапляються з двоколісними, допомагають при оформлені протоколів та безпосередньо в госпіталі.

І якщо Ви маєте бажання долучитися до ВелоХелп та допомагати відслідковувати, допомагати та брати участь у розвитку ВелоХелпу пишіть за адресою velohelp{@}avk.org.ua координаторці ініціативи Думанецькій Валерії.

Підписатися на розсилку можна за посиланням

Дякуємо за увагу. Бережіть себе та будьте уважні на дорозі!

 

Координаторка напрямку Велохелп

Думанецька Валерія

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

23 червня U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») організувала корпоративну велошколу для працівників «Дарниці». Велошколу з безпеки руху відвідали працівники офісу, виробництва та лабораторії фармацевтичної

У 2018 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») створила платформу юридичної допомоги постраждалим у вело-ДТП. Платформа юридичної допомоги зв’язує між собою юристів і людей, які