У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва створила Клуб велобізнесу.

Клуб велобізнесу – це прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва. Чим більше користувачів велотранспорту, тим більше буде продано велосипедів та аксесуарів.

До Клубу велобізнесу вже приєднались три учасники: перша українська мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів Veliki.ua, магазин велосипедів з Європи Eurovel і веломагазин “Помаранчевий ровер“. Вітаємо перших учасників!

“Ми вважаємо, якщо кожен велобізнес України зробить свій невеличкий внесок в Клуб – це стане потужним поштовхом для розвитку всього ринку. Досягнення у 2020 році цілі АВК про 2% велопоїздок збільшить користування велосипедом у Києві у 8 разів, це прямо результує у продажі велосипедів, комплектуючих, роботу майстерень. Ми вже щодня працюємо на розвиток велосипедного ринку. Зараз нам потрібна ваша підтримка”, – каже голова АВК Богдан Лепявко.

Можливості співпраці з АВК

Цілі Асоціації велосипедистів Києва до 2020 року – це 2, 200, 0.

2% велопоїздок містом – це 55 тис. унікальних велосипедистів щодня. У проекті Стратегії розвитку Києва до 2025 року рівень користування велосипедом заплановано на рівні 5% від усіх поїздок.

Що АВК робить для цього: популяризує велосипед як транспорт, влаштовуючи флешмоби “Велосипедом на роботу”, Дні без авто, Велопарад дівчат, конкурс для бізнесу “Велопрацедавець року”.

Вигода для велобізнесу: Більше велосипедистів – більше клієнтів.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

200 км велошляхів у Києві – це якісна дорожня велоінфраструктура (зараз є 24 км).

Що АВК робить для цього: просуває створення велоконцепції, контролює будівництво і промотує веломаршрут “Троєщина-Центр”.

Вигода для велобізнесу: Більше велоінфраструктури – більше велосипедистів – більше клієнтів.

веломаршрут Троєщина - Європейська площа в Києві

0% летальних ДТП

Що АВК робить для цього: АВК впливає на це прямо (через Велошколу з безпеки руху) та опосередковано – через адвокацію змін до законів і правил, які зроблять їх дружніми до велосипедистів (державні будівельні норми, Правила дорожнього руху, скасування нештрафованих +20км/год). АВК створила команду “ВелоХелп”, яка допомагає велосипедистам, які потрапили в вело-ДТП.

Вигода для велобізнесу: Живі велосипедисти – нові клієнти!

ЩО ОТРИМУЮТЬ ЧЛЕНИ КЛУБУ ВЕЛОБІЗНЕСУ:

  • Розвиток у Клубі
  • Доступ до контактів і майданчик для спілкування
  • Розширення ринку завдяки новій аудиторії Аналітика ринку (full report, портрет потенціальних покупців)
  • Отримання першими пропозиції партнерств проектів від АВК
  • Нетворкінг: під час велофоруму (влада – бізнес), бізнес-сніданкиІнформування та можливість залучення в міжнародні грантові програми.
Фото: ECF

Фото: ECF

Що роблять члени Клубу велобізнесу:

  • сплачують членський внесок
  • допомагають з даними для створення звіту про велоринку
  • коментують пропозиції та проекти АВК.

Клуб велобізнесу не впливає на прийняття рішень в організації, Асоціація велосипедистів Києва є незалежною громадською організацією.

Клуб велобізнесу дає змогу розвивати велокультуру Києва разом.

Хочете приєднатись до Клубу велобізнесу?

Контакти для зв’язку:
Анастасія Макаренко
виконавчий директор, координаторка по роботі з партнерами
friends {at} avk.org.ua
097 119 11 42

Нагадаємо, АВК визнано найвпливовішим посередником серед міських ініціатив. Щороку ми організовуємо разом з партнерами Велофорум, який об’єднує владу, бізнес і велоактивістів з усієї України. У 2016 році АВК стала ініціатором Української велосипедної веломережі. Асоціація велосипедистів Києва є членом Європейської федерації велосипедистів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує конкурс на дві позиції: координатор(-ка) партнерської програми та асистент/-ка проекту. АВК запрошує до своєї команди проактивних людей, які розділяють наші цінності

Друзі, вітаємо з новорічними святами! Дякуємо, що робите разом з нами Київ велосипедним. Пам’ятайте, що де пагорби, там і схили. Якщо вам важко їхати вгору,

Велоініціативи Києва зустрілися з керівниками Київської адміністрації і домовились про термінові кроки, щоб “розморозити” розвиток велоінфраструктури в місті. “Велоініціативи побачили готовність Віталія Кличка та команди