У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва створила Клуб велобізнесу.

Клуб велобізнесу – це інструмент розвитку велоіндустрії в Україні та прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва. Чим більше користувачів велотранспорту, тим більше буде продано велосипедів та аксесуарів.

До Клубу велобізнесу вже приєднались магазин велосипедів з Європи Eurovel, веломагазин “Помаранчевий ровер“, перша українська мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів Veliki.ua і фармацевтична корпорація «Артеріум».

Вітаємо у Клубі велобізнесу: магазин EVROVEL.COM.UA

Вітаємо у Клубі велобізнесу: веломагазин “Помаранчевий ровер”

Вітаємо у Клубі велобізнесу: мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів veliki.ua

Вітаємо у Клубі велобізнесу корпорацію «Артеріум»

Вітаємо у Клубі велобізнесу юридичну фірму EVERLEGAL

Філософія Клубу велобізнесу АВК, або чому бізнес її підтримує

Завдяки Клубу велобізнесу біля бібліотеки з’явилась велопарковка

«Якщо кожен велобізнес України зробить свій невеличкий внесок в Клуб, це стане потужним поштовхом для розвитку всього ринку. Досягнення у 2020 році цілі АВК про 2% велопоїздок збільшить користування велосипедом у Києві у 8 разів, це прямо результує в продажі велосипедів, комплектуючих, роботу майстерень. Ми вже щодня працюємо на розвиток велосипедного ринку. Нам потрібна ваша підтримка», – каже голова АВК Богдан Лепявко.

Можливості співпраці з АВК

Цілі Асоціації велосипедистів Києва до 2020 року – це 2-200-0.

2% велопоїздок містом – це 55 тис. унікальних велосипедистів щодня. У проекті Стратегії розвитку Києва до 2025 року рівень користування велосипедом заплановано на рівні 5% від усіх поїздок.

Що АВК робить для цього: популяризує велосипед як транспорт, влаштовує безкоштовний велопрокат, флешмоби “Велосипедом на роботу”, Дні без авто, Велопарад дівчат, конкурс для бізнесу “Велопрацедавець року”.

Вигода для велобізнесу: Більше велосипедистів – більше клієнтів.

200 км велошляхів у Києві – це якісна дорожня велоінфраструктура (зараз є 24 км).

Що АВК робить для цього: долучилась до створення велоконцепції Києва (ухвалено в Київраді 8 лютого 2018 року), контролює будівництво і промотує веломаршрут Троєщина-Центр.

Вигода для велобізнесу: Більше велоінфраструктури – більше велосипедистів – більше клієнтів.

веломаршрут Троєщина - Європейська площа в Києві

0% летальних ДТП

Що АВК робить для цього: АВК впливає на це прямо (через Велошколу з безпеки руху) та опосередковано – через адвокацію змін до законів і правил, які зроблять їх дружніми до велосипедистів (державні будівельні норми, Правила дорожнього руху, скасування нештрафованих +20км/год).

Вигода для велобізнесу: Живі велосипедисти – нові клієнти!

БЕНЕФІТИ ЧЛЕНІВ КЛУБУ ВЕЛОБІЗНЕСУ:

  • Можливість бути рушієм велосипедних змін в Україні
  • Розширення ринку завдяки діяльності АВК
  • Участь у велоплатформі Клубу: доступ до контактів і майданчик для спілкування
  • Отримання першими пропозиції партнерств проектів АВК: на велоподіях, бізнес-зустрічах, подіях для різних спільнот
  • Нетворкінг: під час велофоруму (влада – бізнес), регулярні бізнес-сніданки; велопікнік для партнерів Клубу; благодійні заходи
  • Знижки для членів Клубу
  • Інформування та можливість залучення в міжнародні грантові програми (Horizont 2020, GIZ і тд)

 

Фото: ECF

Членство в Клубі велобізнесу

Вартість на 2018 рік: 5000 грн

Щоб стати членом Клубу достатньо:

  1. сплатити членський внесок;
  2. підписати Меморандум і надати контакти відповідальної особи;
  3. брати участь у заходах Клубу.

Клуб велобізнесу є платформою взаємодії для велобізнесу, bike-friendly бізнесу та громадської організації. Клуб велобізнесу посилює роботу Асоціації велосипедистів Києва, але не впливає на прийняття рішень в організації, АВК є незалежною громадською організацією.

Хочете приєднатись до Клубу велобізнесу?

Контакти для зв’язку:
Маріанна Маршаленко
координаторка партнерської програми АВК
partners@avk.org.ua
097 150 16 59

Нагадаємо, АВК визнано найвпливовішим посередником серед міських ініціатив. Щороку ми організовуємо разом з партнерами Велофорум, який об’єднує владу, бізнес і велоактивістів з усієї України. У 2016 році АВК стала ініціатором Української велосипедної веломережі. Асоціація велосипедистів Києва є членом Європейської федерації велосипедистів з 2009 року.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Громадська організація Асоціація велосипедистів Києва створила платформу юридичної допомоги для допомоги постраждалим у вело-ДТП. Про це розповіли на прес-конференції в ІА «Київ Інформатор». Платформа юридичної

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить