Ми спробували пояснити за 90 секунд, навіщо існує Асоціація велосипедистів Києва, над якою проблемою працює і як кожен може зробити Київ кращим і швидшим.

Наше відео також про те, яку вигоду отримує місто і його жителі від велосипеда.

Як ми дізнаємось, що ви думаєте про відео?
Ставте лайк під відео на ютубі! Відео ми подали на конкурс, тому ваша підтримка дуже важлива для нас. Голосування на ютубі триватиме до 10:00 10 липня.

Кожен ваш лайк на Youtube наближує нас до перемоги в конкурсі на інституційний грант від PACT і підвищує наші шанси отримати фінансову підтримку діяльності АВК.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Смішно про серйозне
За рівнем заторів Київ наздоганяє Москву. Нам не до жартів, хоча й смішно, бо рішення таке просте і очевидне. І його навіть не треба винаходити – велосипед.

Якщо хочеться більше конкретики про те, що робить Асоціація велосипедистів Києва, то до ваших послуг наш сайт і сторінки в Facebook, Twitter, Instagram. Статистику, яка використовується у відео, взято з транспортної моделі Києва.

Подяки

Ми вдячні всім велоініціативам у місті за те, що вони є, і віримо, що кількість людей на велосипедах у Києві в будній день може бути не меншою, ніж на CriticalMass Kyiv! А у вихідні хай буде стільки, скільки збирає Велодень_Київ.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Велодень у Києві в 2017 році. Фото Уніан

Ми вдячні всім нашим членам і волонтерам за те, що ми робимо Київ велосипедним разом – даємо киянам можливість сісти на велосипед під час безкоштовних велопрокатів на міських фестивалях, показуємо Київ під час велоекскурсій, вчимо ПДР у Велошколі з безпеки руху, допомагаємо в халепі на дорозі разом з MotoHelp, надихаємо на акціях “Велосипедом на роботу“, задаємо моду під час Велопарад дівчат #KyivCycleChic, рахуємо кількість велосипедистів під час щорічних підрахунків і багато-багато іншого. Ми вдячні всім людям, які беруть участь у наших акціях і підтримують велосипедний Київ.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Ми вдячні Київській міській державній адміністрації, Київській міській раді і меру Києва Віталію Кличку, хоча нам хочеться більшого. Без вашої підтримки Києву ніколи не стати містом для людей, а проекту Стратегії 2025, де частку поїздок на велосипеді визначено як 5%, не втілитися в життя.

Ми вдячні всім нашим партнерам – громадським організаціям не лише в Києві, але й по всій Україні – разом ми сила!

Veloforum-2016

Ми вдячні bike-friendly бізнесу і велобізнесу, що дружні до велосипедистів не лише на словах, але й у справах.

Ми дякуємо всім донорам АВК, хто як і ми, повірили в можливість змін в Україні та підтримали нас на шляху до них.

І, нарешті, ми вдячні оператору та режисеру Павлу Суслякову за те, що допоміг нам втілити наш задум у відео, Кості Спейс – за те, що написав музику, Євгену Чернецову – за ідею з сирниками. Ми в захваті від результату. Якщо вам теж подобається відео, дайте про це знати лайком на ютубі.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства