Традиційний щорічний Велопарад дівчат Асоціація велосипедистів Києва влаштовує в Києві 15 липня 2017 року.

Прес-анонс

Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досі дуже мало. За результатами підрахунків, жінки серед київських велосипедистів не більше 15%. Саме тому стереотипний велосипедист у Києві уявляється як хлопець у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат – це нагода виїхати велосипедом на дорогу для дівчат і жінок будь-якого віку всім разом. Велопарад дівчат пропонує разом проїхатися Києвом на велосипеді безпечно, зручно та красиво.

“Ми прагнемо зробити велосипедисток більш видимими та допомогти сісти на велосипед тим, хто досі не може на це наважитися. Стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед. Тож з радістю запрошуємо всіх на наш Велопарад дівчат 2017! Цього року на старті на вас чекатиме атмосферний джаз, після чого всі разом вирушимо у неспішний велокруїз вулицями міста. На фініші будемо насолоджуватися літом та пікніком на Пейзажній алеї”, – розповідає директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

Чому #KyivCycleChic?
Стиль велопараду – CycleChic (“велосипедний шик”). Велопарад дівчат — це демонстрація велосипедного шику, яка проходить раз на рік, але яскраво свідчить: щоденні поїздки на велосипеді в Києві можливі в одязі на будь-який смак та з будь-якої нагоди — їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на побачення чи навіть у театр.

Що таке CycleChic?

Поширений у Європі та цілому світі велосипедний стиль СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах (сітібайках) — на противагу велосипедному спорту, який сформував та укорінив сприйняття велосипедної їзди як такої, що існує для небагатьох і потребує спортивного одягу та «екіпірування». Це рух, покликаний переосмислити велосипед як засіб пересування, ефективний, практичний і такий, що полегшує наше життя.

Час: 15 липня (субота), збір з 15:00, старт – о 16:00
Місце: місце збору та старт — площа біля Оперного театру, вул.Володимирська, 50 (джаз, фотозона, формування колон);
фініш — Пейзажна алея, галявина поруч з Історичним музеєм (пікнік і подарунки)

Маршрут: Національна опера — Пейзажна алея, на вибір:
– Light – 5 км (легкий маршрут для новеньких) –
– Hard – 10 км (темп швидший для більш досвідчених велосипедисток)

Реєстрація на подію: https://goo.gl/FfQAFe
Реєстрація веловедучих колон: https://goo.gl/An3HVb
Подія у Facebook

Акредитація журналістів на Велопарад дівчат: media@avk.org.ua,
097 793 05 69, Марина Блудша.

Рекомендуємо напередодні Велопараду дівчат завітати у Велошколу з безпеки руху 9 липня.
Запрошуємо у безкоштовну Велошколу з безпеки руху в трьох районах – Нивки, Троєщина та Оболонь. Радимо відвідати наше заняття не лише тим, хто на велосипеді нещодавно, а й досвідченим велосипедисткам. Освіжити та покращити свої знання ПДР ніколи не буде зайвим.
Реєстрація на Велошколу: https://goo.gl/QCf5eT

Велопаради дівчат – по всій Україні
Велопаради дівчат проводяться з 2010 року у містах України. Велопарад у Києві ініціювали та вперше провели активістки Асоціації велосипедистів Києва. З 2011 року до Велопарадів дівчат долучаються велосипедистки з інших українських міст. Ми підготували коротеньку інструкцію з порадами щодо проведення велопараду.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства