Цього року Асоціація велосипедистів Києва бере участь у 10-му міжнародному архітектурному фестивалі CANactions, який відбудеться 2-3 червня в Мистецькому Арсеналі.

Тема ювілейного фестивалю – ЦІННОСТІ. Мета ювілейного 10-го фестивалю – обговорити цінності в площині архітектури, урбанізму, а також житті загалом. Команда CANactions прагне створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури.

Антибар “Під втомленим мостом”

Спільними зусиллями Асоціації велосипедистів Києва, CEDOS, Агентів змін, urban curators та онлайн-журналу «Хмарочос» під час архітектурного фестивалю CANactions буде створено простір для спілкування нового типу – антибар “Під втомленим мостом”.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Фото Марго Дідіченко для CANactions

У звичайному барі відвідувачі п’ють алкоголь, але насправді приходять туди за спілкуванням. В «антибарі» алкоголю не буде, але забезпечені позитивні емоції від теревенів на теми, що хвилюють киян.

Світлина від CEDOS.

Представники організацій пропонують сповідатись в урбан-отця і розповісти про свої «міські грішки», обіграти друга в «Урбан-бінго», вгадати відому мелодію з репертуару водія маршрутки, зібрати найдотепніший міський газетний заголовок, пройти тест «Який ти урбаніст?» та послухати цікаві презентації.

Антибар можна буде знайти в шостому павільйоні Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 10-12). Деталі заходу дізнавайтесь на сторінці події у Facebook.

Воркшоп Cycling Cities

Асоціація велосипедистів Києва є партнером воркшопу Cycling Cities – семиденного воркшопу та відеоінсталяції в рамках фестивалю CANactions 2017.

Світлина від СANactions.

Голландський режисер Йорд дер Голландер (Jord den Hollander) порівнює велосипедні міста одне з одним шляхом синхронізованих зйомок шляху велосипедистів різними містами. Яким чином місто виглядає з точки зору велосипедиста? Cycling Cities – це шлях показати не лише активістам, але й адміністрації, які заходи необхідні, аби зробити місто більш дружнім до велосипедистів.

Протягом проекту у фільмуванні взяли участь 8 міст: Амстердам, Пекін, Будапешт, Мілан, Гавана, Мехіко, Тайбей та Тирана. “У січні цього року проект Cycling Cities був використаний у Тирані для порушення проблеми велосипедизації міста, а результати були показані міській раді. Це спричинило значний розголос і так вплинуло на мера, що він пообіцяв прокласти 10 000 кілометрів нових велодоріжок. Початково команда проекту не очікувала такого ефекту, адже все розпочиналось як концептуальна ідея одного активіста заявити про велорух у містах, що так і залишаються автомобільно орієнтованими”, – розповідають організатори воркшопу.

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Фінальним результатом буде створення 3-хвилинного фільму кожної з груп про їзду на велосипеді Києвом, що буде знята власними силами. Ці фільми будуть представлені на фестивалі CANactions як відеоінсталяції. На презентацію фільмів запрошено мера Києва Віталія Кличка та представників транспортних відділів і комунальних підприємств КМДА. Презентувати результати воркшопу будуть у п’ятницю, 2 червня, з 14:50 до 15:50.

Лекція АВК

Одразу після презентації воркшопу Cycling Cities запрошуємо на лекцію “DIY: Де зберігати велосипед на роботі?” від Асоціації велосипедистів Києва в антибарі “Під втомленим мостом”, яка розпочнеться о 16:00.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для