22 квітня відбудуться Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва, під час яких члени АВК оберуть нових членів Ради, Голову та Ревізійну комісію організації.

Також на загальних зборах ми презентуємо звіт про роботу в 2016 році та плани на наступний. Якщо ви ще не зареєструвалися на загальні збори АВК, зробити це можна за посиланням. Чому ваша участь важлива і як ви можете впливати на майбутнє велосипедного Києва, дізнайтесь тут.

zz

Фото: Євген Гончаренко

Пропонуємо знайомитися з кандидатами в члени Ради та Голови Асоціації. Це коротка інформація, детальніше про себе та плани щодо розвитку велоруху в Києві кандидати розкажуть на Загальних зборах. Там же можна буде поставити їм запитання.

Кандидати в члени Ради

Фото_Пирогова_Ігор Присяжнюк

Фото: Ігор Присяжний

Дарина Пирогова

Я стала членом АВК влітку 2014. Мене дуже зацікавив проект планування велоінфраструктури Києва. До того брала учать у підрахунку велосипедистів. Протягом наступних 2,5 років я стала членом Ради АВК, допомагаю організовувати і проводити Підрахунок велосипедистів як співкоординаторка, є активним волонтером на заходах АВК та представляю організацію перед громадськістю на зустрічах, конференціях, у ЗМІ. Мені подобається цей процес і я справді вірю у роботу АВК на всіх рівнях: київському, національному та загальному рівні промо. Також люблю проекти “Байк кемпу” для велоактивістів у Карпатах та Велофорум, які виконують суперважливу просвітницьку і нетворкінгову функцію. Маю сили і натхнення продовжувати цю роботу.
Цього року АВК поставила дуже амбітні цілі: 2 200 0, які я повністю підтримую і над досягненням яких я готова працювати разом із офісом.

Я працюю дослідником у соціологічному інституті, паралельно беру участь у різних неформальних і формальних проектах, пов’язаних із дослідженням і розвитком міст. Можу бути корисна АВК як організатор, шукач та аналітик даних, модератор групової роботи, соціолог.

Дарина в проекті “АВК в обличчях”

skosarenko-olga_AVK

Ольга Скосаренко

Мене звати Оля, я волонтер і член АВК, цього року хотіла би подати свою кандидатуру на члена Ради АВК. Я зацікавлена в екології, я люблю своє місто і пересування велосипедом. Саме тому я вважаю, що змогла би зробити вагоміший внесок, якщо особисто матиму доступ до практичного вирішення нагальних проблем, пов’язаних із більшим прилаштуванням міста до велоінфрастуктури.

Я бачу реальні результати роботи АВК протягом останніх декількох років, тому що їздила велосипедом в місті біля 7 років тому і сьогодні. Я можу сказати, що Київ прогресує в цьому питанні і це лише початок, нам усім є над чим працювати і не зупинятись на досягнутому.

Зі свого боку я готова брати участь в проектах і роботі, яка реально зможе перетворити моє місто на ще більш придатне для велосипедів і велосипедистів, впроваджувати вже давно звичні для Європи і Штатів практики (велодоріжки, покращення асфальту на смузі для велосипедів, доступна кожному оренда велосипедів на площах міста і т.д.), розвивати зелений туризм в Україні, долучати нових членів в АВК.

Володію мовами і працюю перекладачем.

Оля в проекті “АВК в обличчях”

член АВК Наталя Шаванова

Наталія Шаванова

Привіт. Я Наталія і я люблю їздити на велосипеді. Це якесь ірраціональне почуття, хоча справжня любов вона така. Ви ж знаєте. Велосипед не відпускає вже 10 свідомих років – спочатку це був інструмент для пізнання світу – подорожі околицями, подорожі подалі, подорожі далеко. Потім велокиївська спільнота з щорічним Велоднем. Відтоді мені дуже сподобалось їздити містом. Потім у моєму житті з’явилась АВК і я подумала, які ж вони круті, це те, чого хочу і я – багато велосипедів у місті і багато щасливих людей на них.

Я вже кілька років як волонтер долучаюся до різних акцій і подій, які організовує АВК, а тепер хочу спробувати свої ірраціональні почуття направити в раціональне русло. Я працюю з книжками в сфері електронної комерції, інтернет-маркетингу та контенту. Мене цікавить міська культура і я вважаю велосипед невіддільною її частиною. Мені хочеться, щоб велосипед сприймався як транспорт – зручний і красивий, а людей які їздять на велосипеді – як тих, хто любить себе і своє місто.

Як член Ради АВК я б хотіла промотувати ідеї і цілі АВК. Мені дуже хочеться, щоб ще більше людей дізналися про АВК і ставали її членами. Тому що бути членом такої громадської організації – це дуже круто і почесно. Ти є частинкою великої мрії про місто для людей і я вірю, що колись велосипед у місті – це буде не боротьба, а звичайна справа, яка просто щоденно несе тобі радість.

Наталія в проекті “АВК в обличчях”

Максим Козуб

Kozub
Активний міський велосипедист з липня 2016 року; тоді ж став членом АВК. Перекладач. Учасник бойових дій.

Був доповідачем на конференції “Велофорум 2016” (доповідь “Велосипед на дорозі — Україна і світ” у секції “Правові аспекти велосипедного руху”); крім того, підтримував конференцію як волонтер-перекладач. Також брав участь як волонтер у роботі “Велоточки” АВК на веловиставках Velobike 2017 та Bike Expo 2017, “Живої бібліотеки” на фестивалі Docudays UA, у перекладі та редагуванні англомовних новин АВК, в організації однієї з зустрічей #КрутиПедаліКиїв, у підготовці до акції “30 днів на велосипеді”, у зйомках телесюжету про безпеку велосипедистів та проблеми велоінфраструктури в Києві.

Якщо члени АВК довірять мені бути членом Ради, займатимусь у першу чергу такими питаннями:

  • залучення нових активних членів, зокрема, через розширення зв’язків з туристичними, ветеранськими та іншими колами велоспільноти, з якими маю широкі контакти;
  • аналіз та підготовка проектів документів з розвитку велоінфраструктури та відповідної нормативно-правової бази, а також стратегічних документів самої АВК, зокрема, з використанням навичок аналітичної обробки інформації з різних джерел, а також свого минулого правничого досвіду;
  • залучення зовнішньої фінансової та нефінансової підтримки для АВК, зокрема, через розширення співпраці зі ЗМІ.
Podogov_Volodymyr

Володимир Подогов

Мене звати Володимир Подогов, я третій рік волонтер АВК і перший рік є членом Асоціації. Постійно беру участь в житті організації та проведенні заходів і акцій. Веселий, спритний, генерую ідеї і маю досвід їх реалізації. Велосипед увійшов в моє життя настільки, що я став веломеханіком. Хочу стати членом ради, тому що моїх сил і умінь вистачить, щоб доповнити і посилити команду, внести новий свіжий погляд.

iryna_gurianova

Гур’янова Ірина Олексіївна

Про Асоціацію велосипедистів Києва чула багато інформації. Але в зв’язку з тим, що тільки переїхала до Києва між вами я «новачок». Я з міста Миколаєва і там активно займалась розвитком велоруху. Це і велоперегони, і велопробіги на різні тематики, а наразі й «Велофорум 2017». На даний момент активно займаюсь саморозвитком у сфері контент – менеджера.

Основними цілями в своїй діяльності в Асоціації я бачу такі:
– Розвиток велоруху у різних прошарках населення (діти, юніори і т.д)
– Підвищення проведення кількості заходів та їх рівня. (Велоперегони, пробіги, акції, тематичні збори за межами асоціації.
– І головне: підвищення рівня безпеки кожного велосипедиста на дорозі.
Я вважаю, що кожна людина, яка незламно іде до своєї цілі – є запорукою досягнення успіху командою в цілому.
Кандидати на голову АВК

Цього року на голову АВК подався лише один кандидат – чинний голова Ради АВК Богдан Лепявко.

Богдан-Лепявко-720

Маю досвід у сфері наукової діяльності, ІТ а тепер, завдяки АВК – й громадській. Автор понад 50 публікацій у електронному та друкованому форматі у цих галузях, у тому числі у міжнародних та реферованих виданнях українською, англійською та російською мовами. Вільно володію англійською та іспанською, вивчаю німецьку, маю досвід перекладів. Учасник десятків українських та міжнародних конференцій. Закінчив радіофізичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка, але постійно продовжую вчитись – маю кілька сертифікатів про проходження літніх шкіл, тренінгів та онлайн курсів на платформах edX та Prometheus. На любительському рівні займаюсь спортом – марафонський біг, велостарти, тріатлон.

Протягом попереднього терміну головування я зробив внесок у створення стратегії 2020, сприяв налагодженню внутрішніх процесів (як ми знаємо, колектив АВК за останній рік суттєво оновився), організовував роботу Ради, представляв АВК на численних заходах, писав публікації і, де це було можливо, промотував велосипед саме в якості міського транспорту. Налагоджував контакти з іншими громадськими організаціями та ініціативами. Як волонтер брав участь у багатьох заходах АВК та долучався до їх організації.

У наступному році я збираюсь максимально сприяти досягненню стратегічних цілей, продовжувати промотувати АВК та наші цінності і, таким чином, будувати “мережу прихильників”. Також хотілося б внести більше аналітики та експертності у проекти АВК (що наразі відбувається), сприяти розвитку волонтерського активу та побудувати ефективну та сталу модель фінансування організації та окремих проектів.

Богдан в проекті “АВК в обличчях”

 

Кандидати в Ревізійну комісію

Павло Кучапін

Kuchapin

Про себе: член організації з листопада 2012 року, чим займався: наповнення щотижневої розсилки протягом майже року, експертна оцінка офісів на конкурсі “Велопрацедавець” (з 2013 року і дотепер), участь у підрахунку велосипедистів (з усіх разів, коли він проводився, не зміг взяти участь лише 1 раз), проведення навчань з безпеки руху (з літа 2014 року і дотепер) та багато іншої поточно-організаційної фігні.

Плани на посаді: хочу знати, як все працює (а за необхідності надати пропозиції) і мати для цього відповідні повноваження.

Павло в проекті “АВК в обличчях”

 

Дізнайтеся більше про обов’язки та функції Ради Асоціації

Навіщо долучатися до АВК: відповіді на типові питання

Звіт Асоціації велосипедистів Києва: що ми робили і чого досягли в 2016

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний