Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта.

До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися також мер Києва Віталій Кличко і в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Учасники акції, котру організовує кілька разів на рік Асоціація велосипедистів Києва, зустрілися перед роботою в Маріїнському парку. У парку їх чекав сніданок від мережі гіпермаркетів “Ашан“, конкурс на найкращий діловий лук від сайту пошуку можливостей Rabota.ua і розіграш подарунків від мережі веломагазинів “Велопланета” для учасників флешмобу “30 днів на велосипеді”. Учасники приїжджали як поодинці, так і в складі організованих і корпоративних колон з різних районів Києва.

bike_to_work_spring_2017
bike_to_work_2017_brams

Фото: Олександр Брамс

Користувачів велосипеда в Києві багато і цифра щодня збільшується. Зараз в погожий день на вулицях міста є близько 7000 велосипедистів. Найболючіше для користувача велосипеда в Києві – це відсутність безпечної велоінфраструктури“, – заявила директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

bike_to_work_spring_2017

Фото: Марія Шененко

Окрім того, що велосипед як транспорт викликає позитивні емоції та заряджає енергією, це ще й профілактика в дії. За результатами досліджень регулярні поїздки на велосипеді знижують ризик онкологічних захворювань на 45%, а серцево-судинних – на 46%. Заохочую всіх долучатися до активного способу життя та піклуватися про власне здоров’я“, – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Suprun_bike_to_work_2017

Фото: Марія Шененко

bbike_to_work_spring_2017_Suprun

Фото: Олександр Брамс

Ми переймаємо найкращий світовий досвід, коли смуга для велосипедистів суміщається зі смугою громадського транспорту. Це поки буде експеримент і сподіваємося, що це буде безпечно для велосипедистів. Наше завдання – зробити Київ пристосованим і безпечним для поїздок велосипедом», – наголосив міський голова Києва Віталій Кличко у коментарі журналістам. Він запросив велосипедистів на відкриття оновленого велотреку, яке відбудеться 20 травня.

Klychko_bike_to_work_spring_2017

Фото: Олександр Брамс

Нагадаємо, у 2015 році мер Києва Віталій Кличко пообіцяв будівництво трьох веломаршрутів з Оболоні, Виноградаря та Солом’янки в центр міста, але станом на сьогодні є лише один – “Троєщина-Європейська площа”. Досі не врегульовано ситуацію з Трухановим островом, де зараз приватні авто рухаються по велопішохідній зоні з величезним перевищенням швидкості.

bike_to_work_2017

Круасанами та кавою учасників акції “Велосипедом на роботу” пригощала мережа гіпермаркетів “Ашан“.

konkurs_rabota.ua

Переможниці конкурсу на найкращий діловий лук від сайту пошуку можливостей Rabota.ua.

bike_to_work_spring_2017_Veloplaneta

Серед учасників флешмобу “30 днів на велосипеді” розіграли стильні футболки від мережі веломагазинів “Велопланета”.

bike_to_work_spring_2017_bikers

Фото: Марія Шененко

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані