Міжнародна конференція з розвитку велотранспорту «Велофорум-2017» відбудеться в Миколаєві. Право проводити Велофорум наступного року виграла місцева громадська організація «Альтер-Спорт» за підтримки КУ «Агенція розвитку Миколаєва» і міського голови.

«Велофорум» — це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції: активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Veloforum-2017

«Сьогодні рушійною силою, яка просуває створення велосипедної інфраструктури в Миколаєві, є лише маленька група активістів. Ми домоглися затвердження Концепції розвитку велосипедної інфраструктури, але цього замало. Тому проведення велофоруму — це чудова можливість створити платформу для синергії міських активістів, депутатів, чиновників, бізнесу та мера задля створення якісної велосипедної інфраструктури в місті за принципом win-win», — каже Денис Моляка з ГО «Альтер-Спорт» і Агенції розвитку Миколаєва.

За словами Дениса Моляки, якого призначено позаштатним радником мера Миколаєва з питань розвитку велоінфраструктури, Велофорум дає можливість підвищити обізнаність працівників міської адміністрації, що відповідають за транспортні питання в місті. «Ми сподіваємося, що в результаті проведення Велофоруму буде ухвалено рішення призначити у виконкомі міської ради спеціаліста, відповідального за всі питання, пов’язані з будівництвом велосипедної інфраструктури, який буде працювати фул-тайм, та буде сформовано потужну групу лобістів розвитку велосипедної інфраструктури», — вважає один з організаторів наступного Велофоруму.

Veloforum-2017

Нагадаємо, в Миколаєві нещодавно ухвалили велоконцепцію, яку розробляли за участю місцевих громадських активістів.

Велофорум-2016 відбувся в Харкові і зібрав понад 100 активістів і експертів з 6 країн.

Велофорум фінансується Європейським Союзом, Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Німецько-російським обміном (DRA).

Донори Велофоруму-2016

Донори Велофоруму-2016

Партнерами Велофоруму-2016 є перша українська мережа прокату, продажу та сервісу велосипедів veliki.ua і автоматизована система прокату велосипедів Nextbike, які безкоштовно надають велосипеди напрокат учасникам велоекскурсій під час Велофоруму.

Генеральним партнером Велофоруму-2016 в Харков став Велоген — інформаційна мережа для велосипедистів.

Велоген

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

Українська велосипедна мережа зробила пропозиції до Плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України 2030. Пропозиції передано в Міністерство інфраструктури України. До

Міністерство інфраструктури України чекає на пропозиції та коментарі про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року. З проектом