У жовтні-листопаді 2016 року координатори Асоціації велосипедистів Києва зустрілися зі студентами, з якими ділилися досвідом і надихали на співпрацю в перетворенні міст.

Координатора з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва Вадима Денисенка запросили розповісти про поточну ситуацію з велосипедним транспортом в Україні та зусилля велоактивістів, методи їхньої роботи студентам українсько-німецької програми обміну AEGEE-Kyiv. AEGEE (Association des États Généraux des Étudiants de l’Europe) — одна з найбільших європейських міждисциплінарних студентських організацій.

Асоціація велосипедистів Києва провела зустріч зі студентами українсько-німецької програми обміну AEGEE-Kyiv

“Остаточним результатом нашого обміну має бути розуміння основних проблем, які є актуальними в Києві та Україні в цілому. Саме тому ми організували зустрічі для наших студентів з представниками міських ініціатив. Одну з них було присвячено проблемам їзди на велосипеді. Наразі велорух справді активний в Україні, і члени Асоціації велосипедистів Києва намагаються робити стільки, скільки можуть, щоб розвинути хороші умови для користувачів велосипеда”, — пояснили організатори мету зустрічі, яка відбулась у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

Програма німецько-українського обміну, з учасниками якої спілкувався Вадим Денисенко, має назву “Якби я був у твоєму взутті” (“If I Were in Your Shoes”) та має на меті дати відчути молодим людям з однієї країни “у взутті” молодих людей з іншої країни. Досягається цей ефект за рахунок того, що студентам показують проблеми, з якими стикаються їхні колеги в іншій країні, і дають їм можливість практично брати участь у вирішенні цих проблем. Координатор АВК з національної роботи провів для студентів воркшоп на тему велоконцепції Києва, створення якої наразі координує також.

Асоціація велосипедистів Києва провела зустріч зі студентами українсько-німецької програми обміну AEGEE-Kyiv

Координаторка роботи АВК по Києву і радниця київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова зустрілася в листопаді зі студентами Національного транспортного університету. Слухачами її інтерактивної лекції були близько 30 студентів третього курсу спеціальності “Організація дорожнього руху” — майбутні інженери-проектувальники.

“Студенти цікавились, чим можуть допомогти в розвитку велотранспорту та велоінфраструктури в Києві, як організовується велорух. Асоціації велосипедистів Києва цікаво співпрацювати зі студентами, тому я запросила студентів слідкувати за нашими новинами і долучатись до підрахунку велосипедистів, брати участь у воркшопах та обговореннях велосипедної концепції Києва”, — каже Ксенія Семенова.

Координаторка роботи АВК по Києву і радниця київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова зустрілася в листопаді зі студентами Національного транспортного університету.

Асоціація велосипедистів Києва дякує за запрошення і можливість спілкування зі студентами українсько-німецькій програмі обміну AEGEE-Kyiv, а також вченому секретарю Національного транспортного університету, професорові Мельниченку Олександру Івановичу і доцентові Галак Ірині Іванівні.

Координатор Велошколи від Асоціації велосипедистів Києва Дмитро Макагон взяв участь у заходах під час Тижня безпеки дорожнього руху в Україні “Студентство за безпеку на дорозі”, які проходили в Національному Авіаційному Університеті (НАУ) та Київському Національному Лінгвістичному Університеті. Дмитро провів велонавчання з безпеки руху для студентів та передав Правила дорожнього руху для велосипедистів від АВК.

Координатор Велошколи від Асоціації велосипедистів Києва Дмитро Макагон взяв участь у заходах під час Тижня безпеки дорожнього руху

Нагадаємо, 19, 20 і 21 листопада представники Асоціації велосипедистів Києва — виконавча директорка АВК Анастасія Макаренко і Віктор Загребапроведуть безкоштовні семінари на тему “Міста для людей: як активісти досягають позитивних змін у сфері транспорту і мобільності” для лідерів громадського сектору Донецької та Луганської областей.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! 

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний