У жовтні-листопаді 2016 року координатори Асоціації велосипедистів Києва зустрілися зі студентами, з якими ділилися досвідом і надихали на співпрацю в перетворенні міст.

Координатора з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва Вадима Денисенка запросили розповісти про поточну ситуацію з велосипедним транспортом в Україні та зусилля велоактивістів, методи їхньої роботи студентам українсько-німецької програми обміну AEGEE-Kyiv. AEGEE (Association des États Généraux des Étudiants de l’Europe) — одна з найбільших європейських міждисциплінарних студентських організацій.

Асоціація велосипедистів Києва провела зустріч зі студентами українсько-німецької програми обміну AEGEE-Kyiv

“Остаточним результатом нашого обміну має бути розуміння основних проблем, які є актуальними в Києві та Україні в цілому. Саме тому ми організували зустрічі для наших студентів з представниками міських ініціатив. Одну з них було присвячено проблемам їзди на велосипеді. Наразі велорух справді активний в Україні, і члени Асоціації велосипедистів Києва намагаються робити стільки, скільки можуть, щоб розвинути хороші умови для користувачів велосипеда”, — пояснили організатори мету зустрічі, яка відбулась у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

Програма німецько-українського обміну, з учасниками якої спілкувався Вадим Денисенко, має назву “Якби я був у твоєму взутті” (“If I Were in Your Shoes”) та має на меті дати відчути молодим людям з однієї країни “у взутті” молодих людей з іншої країни. Досягається цей ефект за рахунок того, що студентам показують проблеми, з якими стикаються їхні колеги в іншій країні, і дають їм можливість практично брати участь у вирішенні цих проблем. Координатор АВК з національної роботи провів для студентів воркшоп на тему велоконцепції Києва, створення якої наразі координує також.

Асоціація велосипедистів Києва провела зустріч зі студентами українсько-німецької програми обміну AEGEE-Kyiv

Координаторка роботи АВК по Києву і радниця київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова зустрілася в листопаді зі студентами Національного транспортного університету. Слухачами її інтерактивної лекції були близько 30 студентів третього курсу спеціальності “Організація дорожнього руху” — майбутні інженери-проектувальники.

“Студенти цікавились, чим можуть допомогти в розвитку велотранспорту та велоінфраструктури в Києві, як організовується велорух. Асоціації велосипедистів Києва цікаво співпрацювати зі студентами, тому я запросила студентів слідкувати за нашими новинами і долучатись до підрахунку велосипедистів, брати участь у воркшопах та обговореннях велосипедної концепції Києва”, — каже Ксенія Семенова.

Координаторка роботи АВК по Києву і радниця київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова зустрілася в листопаді зі студентами Національного транспортного університету.

Асоціація велосипедистів Києва дякує за запрошення і можливість спілкування зі студентами українсько-німецькій програмі обміну AEGEE-Kyiv, а також вченому секретарю Національного транспортного університету, професорові Мельниченку Олександру Івановичу і доцентові Галак Ірині Іванівні.

Координатор Велошколи від Асоціації велосипедистів Києва Дмитро Макагон взяв участь у заходах під час Тижня безпеки дорожнього руху в Україні “Студентство за безпеку на дорозі”, які проходили в Національному Авіаційному Університеті (НАУ) та Київському Національному Лінгвістичному Університеті. Дмитро провів велонавчання з безпеки руху для студентів та передав Правила дорожнього руху для велосипедистів від АВК.

Координатор Велошколи від Асоціації велосипедистів Києва Дмитро Макагон взяв участь у заходах під час Тижня безпеки дорожнього руху

Нагадаємо, 19, 20 і 21 листопада представники Асоціації велосипедистів Києва — виконавча директорка АВК Анастасія Макаренко і Віктор Загребапроведуть безкоштовні семінари на тему “Міста для людей: як активісти досягають позитивних змін у сфері транспорту і мобільності” для лідерів громадського сектору Донецької та Луганської областей.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! 

інші цікаві матеріали

Громадська організація Асоціація велосипедистів Києва створила платформу юридичної допомоги для допомоги постраждалим у вело-ДТП. Про це розповіли на прес-конференції в ІА «Київ Інформатор». Платформа юридичної

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить