Для оцінки та аналізу вже наявних фрагментів велосипедної інфраструктури Києва велосипедистів просять позначити проблемні місця на онлайн-карті.

Архітектор і один з розробників велоконцепції Києва Андрій Шуляр заявив, що цей аналіз потрібно провести до 28 жовтня, тому карта буде доступна для редагування протягом цього періоду. Після цього вона буде у вільному доступі для перегляду.

map_veloinfrastruktura

Для тих, хто хоче долучитися до аналізу, є детальні інструкції:
1. У лівому меню карти виділіть шар «Недоліки існуючої велоінфраструктури».
2. У панелі інструментів виберіть кнопку «додати маркер» (add marker).
3. Поставте маркер на карті у місці, на яке ви хочете вказати (наявні велодоріжки Києва протрасовано на карті).
4. Коли ви поставите маркер на карті, у вас з’явиться форма із 4 питань, яку необхідно заповнити.
* ВАЖЛИВО, щоб ви працювали саме у шарі «Недоліки існуючої велоінфраструктури».
5. Також до форми ви можете додати фото. Це допоможе наочно побачити, у чому проблема.

velokontseptsiaya_kyiv_obhovorennya

7 жовтня 2016 року в Департаменті містобудування та архітектури КМДА відбувся перший етап громадських обговорень велоконцепції. Після презентації нової концепції всі розділились на 6 груп (місто умовно поділили на 5 районів та передмістя) і продовжили роботу в групах. Активні користувачі велосипеда висловили свої потреби та побажання. Також вдалось обговорити маршрути районів та визначити першочергові та другорядні маршрути.

7 жовтня 2016 року в Департаменті містобудування та архітектури відбувся перший етап громадських обговорень велоконцепції.

У тісній співпраці експерти ГО “Урбан куратори” та Ассоціація велосипедистів Києва працюють над розробкою Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Києва. Метою розробки такого документу є створення дорожньої карти розвитку велосипедного транспорту в Києві. Усі охочі можуть долучитися до співпраці, особливо фахівці та активні користувачі велотранспорту. Замовник велоконцепції (Департамент містобудування та архітектури КМДА) і виконавець (КП “Київський центр розвитку міського середовища”) чекають на Ваші пропозиції до “Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Києва”.

14713614_1152807058132063_4902481042869720113_n

Нагадаємо, за 2016 рік велосипедистів у Києві побільшало на 10%.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Viktor Kruk

    Не знаю, до кого звертатися, але сьогодні на мапі оцінки “існуючої велоінфраструктури” зникло декілька позначок, у тому числі одна моя, по Броварському проспекту біля метро “Лівобережна” Довелося відновлювати. З інших – зникла позначка по Ленінградській площі. Чому так сталося? Хтось відредагував мапу? Дивно…

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

Проект “ВелоСхід”, який за підтримки USAID стартував на Сході України у червні цього року, вже добігає кінця. За чотири місяці проектна команда Асоціації велосипедистів Києва

Міністерство інфраструктури України чекає на пропозиції та коментарі про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року. З проектом