Для оцінки та аналізу вже наявних фрагментів велосипедної інфраструктури Києва велосипедистів просять позначити проблемні місця на онлайн-карті.

Архітектор і один з розробників велоконцепції Києва Андрій Шуляр заявив, що цей аналіз потрібно провести до 28 жовтня, тому карта буде доступна для редагування протягом цього періоду. Після цього вона буде у вільному доступі для перегляду.

map_veloinfrastruktura

Для тих, хто хоче долучитися до аналізу, є детальні інструкції:
1. У лівому меню карти виділіть шар «Недоліки існуючої велоінфраструктури».
2. У панелі інструментів виберіть кнопку «додати маркер» (add marker).
3. Поставте маркер на карті у місці, на яке ви хочете вказати (наявні велодоріжки Києва протрасовано на карті).
4. Коли ви поставите маркер на карті, у вас з’явиться форма із 4 питань, яку необхідно заповнити.
* ВАЖЛИВО, щоб ви працювали саме у шарі «Недоліки існуючої велоінфраструктури».
5. Також до форми ви можете додати фото. Це допоможе наочно побачити, у чому проблема.

velokontseptsiaya_kyiv_obhovorennya

7 жовтня 2016 року в Департаменті містобудування та архітектури КМДА відбувся перший етап громадських обговорень велоконцепції. Після презентації нової концепції всі розділились на 6 груп (місто умовно поділили на 5 районів та передмістя) і продовжили роботу в групах. Активні користувачі велосипеда висловили свої потреби та побажання. Також вдалось обговорити маршрути районів та визначити першочергові та другорядні маршрути.

7 жовтня 2016 року в Департаменті містобудування та архітектури відбувся перший етап громадських обговорень велоконцепції.

У тісній співпраці експерти ГО “Урбан куратори” та Ассоціація велосипедистів Києва працюють над розробкою Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Києва. Метою розробки такого документу є створення дорожньої карти розвитку велосипедного транспорту в Києві. Усі охочі можуть долучитися до співпраці, особливо фахівці та активні користувачі велотранспорту. Замовник велоконцепції (Департамент містобудування та архітектури КМДА) і виконавець (КП “Київський центр розвитку міського середовища”) чекають на Ваші пропозиції до “Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Києва”.

14713614_1152807058132063_4902481042869720113_n

Нагадаємо, за 2016 рік велосипедистів у Києві побільшало на 10%.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Viktor Kruk

    Не знаю, до кого звертатися, але сьогодні на мапі оцінки “існуючої велоінфраструктури” зникло декілька позначок, у тому числі одна моя, по Броварському проспекту біля метро “Лівобережна” Довелося відновлювати. З інших – зникла позначка по Ленінградській площі. Чому так сталося? Хтось відредагував мапу? Дивно…

інші цікаві матеріали

Ми розкажемо про 5 проектів Громадського бюджету, які можуть зробити пересування в місті зручнішим і безпечнішим для людей. Їх подали члени, друзі та волонтери U-Cycle (ГО

Протягом 2018 року Асоціація велосипедистів Києва реалізувала пілотний проект разом з об’єднаними територіальними громадами України за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Загальною метою проекту «Зелене світло

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» розробила за участю місцевих мешканців і самоуправління велоконцепції для 5 об’єднаних територіальних громад у Житомирській, Вінницькій, Чернігівській і Полтавській областях.