Цього року довгоочікувана подія року для велоактивістів з усієї України – конференція “Велофорум” – відбудеться в Харкові 21-23 жовтня.

“Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції: активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Велофорум 2016

Програма Велофоруму-2016

Перший день конференції пройде в медіа-центрі «Время», другий і третій дні – в Харківському національному автомобільно-дорожному університеті (ХНАДУ).

Серед доповідачів Велофоруму – багато велоактивістів з різних міст України, зокрема засновник львівського велоклубу “ROVERS”, співорганізатор фестивалю “ВелоПарк” Володимир Лиховид, спізасновниця першої велосипедної ГО в Кривому Розі, одна з організаторок змагань і пробігів у місті Анна Атаманчук, співзасновник і координатор проектів ГО “Вело-Франківськ”, ГО “Місто для Людей” Мирослав Федорків, який зараз очолює відділ дорожньої інфраструктури Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою в Івано-Франківську.

Серед закордонних експертів на Велофорумі поділяться досвідом директор з розвитку Європейської федерації велосипедистів Кевін Мейн, координатор сектору «Громадянське суспільство та ЗМІ» Делегації Європейського союзу в Україні Коломб де Мерсе, велосипедний офіцер м. Лейпциг (Німеччина) Ян Рікмайер, керівник проекта “Велодиско” з Мінська (Білорусь) Влад Пацкевич тощо.

З повною програмою Велофоруму-2016 можна ознайомитися тут.

Велофорум

Партнери Велофоруму-2016

Генеральним партнером Велофоруму-2016 в Харков став Велоген — інформаційна мережа для велосипедистів.

Велоген – це сучасна інформаційна платформа для велосипедистів з великою кількістю сервісів: соцмережа для велосипедистів, журнал про туризм і велокультуру, огляди на велотематику, блоги, календар заходів, велокоманди і спільноти, мапи, дисконтний клуб, приватні оголошення, платформа для змагань, бреветів і велоігри.

Велоген

На Велофорумі відбудеться безкоштовна лотерея для учасників, де буде розіграно призи від генерального партнера Велоген: футболки, кружки та сувеніри з емблемою заходу.

Велоген запрошує писати в блозі про Велофорум-2016, серед кращих авторів будуть розіграні цінні призи. Розіграш відбудеться через місяць 23 листопада 2016 року.

Партнерами Велофоруму-2016 є перша українська мережа прокату, продажу та сервісу велосипедів veliki.ua і автоматизована система прокату велосипедів Nextbike, які безкоштовно надають велосипеди напрокат учасникам велоекскурсій під час Велофоруму.

Veliki.ua and Nextbike

Організатори Велофоруму-2016

Організаторами Велофоруму цього року є Асоціація велосипедистів Києва, Центр соціальних і ділових ініціатив (Яремче), громадська організація “Міські реформи”, яка заручилася підтримкою ГО “Харківський велосипедний союз”, ГО “Харківська спільнота велосипедистів любителів”, Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУСА) та Харківського національного автомобільно-дорожного університету (ХНАДУ).

Велофорум фінансується Європейським Союзом, Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Німецько-російським обміном (DRA).

Донори Велофоруму-2016 Донори Велофоруму-2016

 

У 2015 році “Велофорум” відбувся у Кривому Розі та зібрав 111 учасників і доповідачів. У попередні роки конференцію приймали Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

На міжнародну конференцію Veloforum 2019 у Вінниці 4-6 жовтня приїхали понад 200 учасників та експертів з різних міст України та світу. Темою Veloforum 2019 є

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Велофорум 2019 відкрив відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться у Вінниці 4-6 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного Велофоруму: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на