Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – вже понад 500!

Знайомтеся — Ольга Скосаренко.

skosarenko-olga_AVK

Фото: Віктор Крук

1) Як давно ти їздиш на велосипеді?

Мабуть років з 13. Навчилась їздити і відтоді — це моя любов. Звісно, я не їжджу всі ці роки, були й перерви, але велосипед — це така штука, без якої довго не можеш обходитись.

2) З якою метою його використовуєш?

Останнім часом використовую все активніше — на роботу, на велотусовках, поїздки за місто та в інші міста України. Також протягом місяця подорожувала велосипедом в іншій заокеанській країні. Дуже люблю велодні і критичну масу. Подібні зібрання дуже підіймають мій велодух.

3) Що для тебе велосипед?

Перше, що спало на думку — радість від спусків. Кожен велосипедист знає, що я маю на увазі. Ну і як наслідок – щастя і свобода. А взагалі це знайомство з новими людьми, мобільність, швидкість руху, економія, спорт, активна громадська позиція.

А ще, велосипед мене підбадьорює. Одного разу я потрапила під сильний холодний дощ, повертаючись додому, і шлях був ще довгим. Вихід був лише один — крутити педалі. Відтоді в деяких скрутних ситуаціях, навіть якщо вони і близько не пов’язані з велосипедом, я думаю: «Треба продовжувати крутити педалі».

4) Чому ти приєдналась до АВК і що думаєш про організацію?

Я дуже зраділа, коли дізналась, що існує подібна організація. АВК як центр, що балансує і керує всіма подіями і речами, пов’язаними з веложиттям. Тобто все, що я шукала пару років тому, для того, щоб соціалізуватися як велосипедистка, я знайшла саме на сайті АВК. Звісно, перш за все, це організація, яка невпинно пророблює титанічну роботу в тому, щоб, поміж іншим, Київ став справжнім велосипедним містом. За що я безмежно вдячна. А приєдналась я для того, щоб стати частинкою цього руху і зробити також і свій внесок.

5) І наостанок: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Зробіть собі подарунок — почніть їздити. Ви не пошкодуєте! А Києву бажаю велодоріжок, рівних доріг, співпраці між водіями машин, велосипедистами та пішоходами.

 

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Яким чином велосипед робить місто більш зручним та безпечним? Щоб якомога більше українців дізнались відповідь на це запитання, Асоціація велосипедистів Києва приєдналася до інфотуру по

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто