Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – вже понад 500!

Знайомтеся — Наталя Шаванова.

член АВК Наталя Шаванова

Фото: Сергій Перекрестов

1) Як давно ти їздиш на велосипеді?
Свій велосипед з’явився у 2007 році, купили взимку з чоловіком по велосипеду, вийшли в мороз на вулицю, а біля магазину стоїть людина і пропонує нас підвезти додому разом з велосипедами. Потім виявилося, що це власник веломагазину.

2) З якою метою його використовуєш?
Спочатку це були покатеньки на вихідних та велоподорожі — склалась традиція їздити на травневі у велопоходи в Крим, потім долучились інші прекрасні місця. Зараз для мене велосипед — це не лише подорожі, а й транспорт для міста, поїздок на роботу, щоденних справ.

3) Як прийшла до цього?
Моє ставлення трансформувалось з часом, моє велике бажання, щоб більше було людей на велосипедах, а також активна кампанія АВК з промотування велосипеду як транспорту, роблять своє діло.

4) Що для тебе велосипед?
Зараз моє основне бажання — дихати вільно і бути радісною. Це те, що дає велосипед. А ще велосипед — занурення в місто, яке ти бачиш і відчуваєш. І ти не можеш залишатися осторонь болю твого міста, а також отримуєш радощі, яке дає тобі місто. Це спілкування з містом, з усім, що його наповнює. Це прояв любові. Це щастя. Для мене #велосипедцещастя.

5) Чому приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?
АВК своїми системними діями надихає, це спільнота мрійників, які свої мрії втілюють у реальність. Я щаслива, що можу своїми маленькими діями допомогти АВК у реалізації їхньої місії. Що більше нас буде, то скоріше ми наблизимось до нашого Києва мрії, до мого Києва мрії.

6) І наостанок: твоє побажання Києву та майбутнім велосипедистам.
Моє любе місто, я дуже хочу, щоб ти дихало вільно, щоб простору вистачало всім, щоб тобі було тихо і затишно, щоб тебе наповнювали здорові, щасливі та закохані в тебе люди. Друзі, кожен наш вибір велосипеда — це крок любові до себе і до того простору, в якому ми живемо. Це вибір win-win, коли всі у виграші.

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Яким чином велосипед робить місто більш зручним та безпечним? Щоб якомога більше українців дізнались відповідь на це запитання, Асоціація велосипедистів Києва приєдналася до інфотуру по

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто