Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – вже понад 500!

Знайомтеся — Наталя Шаванова.

член АВК Наталя Шаванова

Фото: Сергій Перекрестов

1) Як давно ти їздиш на велосипеді?
Свій велосипед з’явився у 2007 році, купили взимку з чоловіком по велосипеду, вийшли в мороз на вулицю, а біля магазину стоїть людина і пропонує нас підвезти додому разом з велосипедами. Потім виявилося, що це власник веломагазину.

2) З якою метою його використовуєш?
Спочатку це були покатеньки на вихідних та велоподорожі — склалась традиція їздити на травневі у велопоходи в Крим, потім долучились інші прекрасні місця. Зараз для мене велосипед — це не лише подорожі, а й транспорт для міста, поїздок на роботу, щоденних справ.

3) Як прийшла до цього?
Моє ставлення трансформувалось з часом, моє велике бажання, щоб більше було людей на велосипедах, а також активна кампанія АВК з промотування велосипеду як транспорту, роблять своє діло.

4) Що для тебе велосипед?
Зараз моє основне бажання — дихати вільно і бути радісною. Це те, що дає велосипед. А ще велосипед — занурення в місто, яке ти бачиш і відчуваєш. І ти не можеш залишатися осторонь болю твого міста, а також отримуєш радощі, яке дає тобі місто. Це спілкування з містом, з усім, що його наповнює. Це прояв любові. Це щастя. Для мене #велосипедцещастя.

5) Чому приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?
АВК своїми системними діями надихає, це спільнота мрійників, які свої мрії втілюють у реальність. Я щаслива, що можу своїми маленькими діями допомогти АВК у реалізації їхньої місії. Що більше нас буде, то скоріше ми наблизимось до нашого Києва мрії, до мого Києва мрії.

6) І наостанок: твоє побажання Києву та майбутнім велосипедистам.
Моє любе місто, я дуже хочу, щоб ти дихало вільно, щоб простору вистачало всім, щоб тобі було тихо і затишно, щоб тебе наповнювали здорові, щасливі та закохані в тебе люди. Друзі, кожен наш вибір велосипеда — це крок любові до себе і до того простору, в якому ми живемо. Це вибір win-win, коли всі у виграші.

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

5-7 жовтня в Івано-Франківську відбулася найбільша щорічна конференція на перетині транспорту та міського розвитку – Велофорум. Команда АВК відвідала 10-у ювілейну конференцію рекордним складом: офіс

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Яким чином велосипед робить місто більш зручним та безпечним? Щоб якомога більше українців дізнались відповідь на це запитання, Асоціація велосипедистів Києва приєдналася до інфотуру по