На веловівторку Асоціації велосипедистів Києва 18 жовтня вдалося сформувати команду волонтерів, які допомагатимуть постраждалим у вело-ДТП.

Актуальність теми було продиктовано статистикою ДТП з велосипедистами за 2016 рік. На жаль, похизуватися минулорічними даними щодо жодного смертельного ДТП не можемо. З огляду на збільшення кількості аварій за участі велосипедистів, напрям координації допомоги постраждалим у вело-ДТП проходить процес оптимізації. Тому команда АВК вирішила розвивати допомогу велосипедистам, координацію якої почали цього літа.

pechhulp-vosstanovleno

Координаторка допомоги постраждалим у вело-ДТП Валерія Думанецька так прокоментувала зустріч волонтерів:

Це був справжній брейншторм у вівторок і він перевершив усі очікування. У нас справді вийшло спільне обговорення напрямів розвитку велодопомоги, а міркування та коментарі кожного з волонтерів продемонстрували, що зібралася справжня команда!

На веловівторку обговорювалися питання підготовки учасників команди допомоги постраждалим, котрих госпіталізували. Також планували промоцію безпечного пересування велосипедистів по місту. Обговорювали причини виникнення ДТП та координацію співпраці з організацією допомоги двоколісним “МотоХелп“.

На цих вихідних, у неділю, на Велофорумі-2016 у Харкові допомоги постраждалим у вело-ДТП Валерія Думанецька розповість про алгоритм допомоги постраждалим та промоцію напряму безпечного пересування по місту.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва взяла участь в Алеї Громадських Організацій на музичному фестивалі Atlas Weekend 3-8 липня. Завдяки підтримці в соцмережах АВК відібрали на #алеяГОнаAW, а

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за червень 2017 року Червень був доволі свіжим місяцем, часом навіть не