Асоціація велосипедистів Києва взяла участь у програмі підтримки для еко-урбан активістів, яку проводить у столиці громадська організація 350.org у рамках кампанії “Міста для життя“.

6 жовтня відбувся ознайомчий тренінг за участю представників профільних департаментів КМДА, незалежних експертів, бізнесу та громадських організацій. Від АВК у воркшопі взяли участь виконавча директорка Анастасія Макаренко та члени Асоціації Антон Вакуленко і Володимир Подогов.

Асоціація велосипедистів Києва взяла участь у програмі підтримки для еко-урбан активістів, яку проводить у столиці громадська організація 350.org у рамках кампанії "Міста для життя".

Настя Макаренко: Ми розповідали не лише про наші проекти, але й конкретно про досвід Асоціації велосипедистів Києва у створенні велоконцепції, згадували літні воркшопи 2014 року. Також ми презентували наш підручник “Комфортне місто: Як спланувати велосипедну інфраструктуру”.

Презентація: Структура концепції розвитку велотранспору у Києві

Асоціація велосипедистів Києва взяла участь у програмі підтримки для еко-урбан активістів, яку проводить у столиці громадська організація 350.org у рамках кампанії "Міста для життя".

На тренінгу розглядали досвід успішних міських кампаній останніх років, говорили про те, чи може кліматична стратегія допомогти Києву стати більш зеленим і зручним, і визначали спільні дії зі створення такого документа в нашому місті.

Нагадаємо, наразі АВК допомагає розробляти Концепцію розвитку велотранспорту для Києва і провела онлайн-дослідження того, як пересуваються кияни за допомогою велосипеда.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Члени Асоціації велосипедистів Києва подали свої кандидатури на вибори голови і членів Ради АВК. На Загальних зборах АВК 2 червня відбудуться вибори, під час яких

Велоточка Асоціації велосипедистів Києва була на дитячих велоперегонах «Ми — чемпіони» у Парку Дубки на вихідних 19 та 20 травня. На велоточці можна було познайомитися

Запрошуємо членів Асоціації велосипедистів Києва взяти участь у виборах голови і членів Ради АВК та Ревізійної комісії! Під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва 2