Сьогодні, 22 вересня, Київ відзначив Всесвітній День без авто акцією “Велосипедом на роботу”, яку організувала Асоціація велосипедистів Києва.

На Майдані Незалежності зустрілися жителі Києва, які приїхали велосипедом на сніданок, щоб потім роз’їхатися на роботу чи навчання. “У День без авто ми запросили киян приїхати на роботу чи навчання велосипедом. Велосипед може бути зручним, швидким та дешевим транспортом для щоденних поїздок, якщо є необхідні умови. Створення повноцінної велоінфраструктури окупається завдяки тому, що велосипед стає альтернативним видом транспорту і вирішує актуальні проблеми Києва: затори, смог, великі витрати на будівництво та утриманння доріг”, — заявив голова Асоціації велосипедистів Києва Богдан Лепявко.

За даними Асоціації велосипедистів Києва, попит на велоінфраструктуру в Києві зростає. Останній підрахунок велосипедистів восени 2016 року показав, що за рік на велодоріжці на вул. Оноре де Бальзака (веломаршрут Троєщина-Європейська площа) кількість велосипедистів збільшилась на 50%.

День без авто: У Києві пройшла акція “Велосипедом на роботу” День без авто: У Києві пройшла акція “Велосипедом на роботу”, 22 вересня 2016 року
 День без авто: У Києві пройшла акція “Велосипедом на роботу”, 22 вересня 2016 року

Фото: Асоціація велосипедистів Києва (Олексій Макульський)

Під час акції “Велосипедом на роботу” відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу “Велопрацедавець року”, який Асоціація велосипедистів Києва організовує вже сьомий рік поспіль. Цим конкурсом АВК заохочує роботодавців облаштовувати зручності для співробітників, які хочуть добиратися велосипедом на роботу. Перемогу в конкурсі за найкомфортніші умови для співробітників отримала група компаній інтернет-торгівлі EVO.company. Друге та третє місця посіли IT-компанія Infopulse і завод поліетиленових виробів Planeta Plastic (Ірпінь). Крім того, Асоціація велосипедистів Києва відзначила ще 5 компаній: проектний інститут A+S, готель Radisson Blue, інтернет-маркетингову компанію ArtWeb, мережу гіпермаркетів “Ашан” і бізнес-центр “Іллінський” (спеціальна номінація – “компанія, яка створює велоумови для інших компаній”).

Цього року переможці “Велопрацедавець-2016″ отримали призи від партнерів конкурсу Veliki.ua і Nextbike — велосипеди в оренду для співробітників і місячні абонементи на користування громадським велопрокатом.

переможці та учасники конкурсу "Велопрацедавець-2016"

Переможці та учасники конкурсу “Велопрацедавець-2016” для київських роботодавців, які створюють комфортні умови для велосипедистів

День без авто: У Києві пройшла акція “Велосипедом на роботу”, 22 вересня 2016 року Сьогодні, 22 вересня, Київ відзначив Всесвітній День без авто акцією “Велосипедом на роботу”, яку організувала Асоціація велосипедистів Києва.
День без авто: У Києві пройшла акція “Велосипедом на роботу”, 22 вересня 2016 року

Фото: Асоціація велосипедистів Києва (Олексій Макульський)


Відео з акції “Велосипедом на роботу” в Києві / інформагенція УНН, Данило Комар

Партнерами Асоціації велосипедистів Києва в організації дня “Велосипедом на роботу” стали громадський велопрокат Nextbike, веломагазини Veliki.uaBikeMaster, “Помаранчевий ровер”. Чистому звуку від сонячних панелей на акції АВК завдячує Екоцентру.

Нагадаємо, Асоціація велосипедистів Києва вже вшосте долучилася до святкування в Україні Європейського тижня мобільності (16-22 вересня) та організовула низку заходів під назвою «Дні без авто».

Довідка. 22 вересня в усьому світі відзначають День без авто. Цього дня пропонується відмовитися від використання приватних автомобілей на користь громадського транспорту, їзди на велосипеді або пішої ходи. День “Велосипедом на роботу” — регулярна акція, яку Асоціація велосипедистів Києва проводить з 2014 року кілька разів на рік. Осінній день “Велосипедом на роботу” проходить у рамках Європейського тижня мобільності, слоган якого цього року “Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу“. Асоціація велосипедистів Києва працює як експертний центр та об’єднання активістів, метою яких є комфортний та безпечний Київ, де кожен хоче і може їздити на велосипеді.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний