Під час акції “Велосипедом на роботу” у День без авто, 22 вересня, відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу “Велопрацедавець року”, який Асоціація велосипедистів Києва організовує вже сьомий рік поспіль.

переможці та учасники конкурсу "Велопрацедавець-2016"

Цим конкурсом АВК заохочує роботодавців облаштовувати зручності для співробітників, які хочуть добиратися велосипедом на роботу. Перемогу в конкурсі за найкомфортніші умови для співробітників отримала група компаній інтернет-торгівлі EVO.company. Друге та третє місця посіли IT-компанія Infopulse і завод поліетиленових виробів Planeta Plastic (Ірпінь). Крім того, Асоціація велосипедистів Києва відзначила ще 5 компаній: проектний інститут A+S, готель Radisson Blue, інтернет-маркетингову компанію ArtWeb, мережу гіпермаркетів “Ашан” і бізнес-центр “Іллінський” (спеціальна номінація – “компанія, яка створює велоумови для інших компаній”).

Velopracedavets_2015_960x260

Цього року переможці “Велопрацедавець-2016″ отримали призи від партнерів конкурсу Veliki.ua і Nextbike — велосипеди в оренду для співробітників і місячні абонементи на користування громадським велопрокатом.

Читайте також: Rabota.ua опублікувала ТОП-10 велопрацедавців Києва

Сайт конкурсу “Велопрацедавець року”

Велопрацедавець-2016: серед учасників конкурсу є готелі, бізнес-центри, супермаркети

інші цікаві матеріали